1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 8
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Guzek w piersi - do dalszej diagnostyki
kfpogoda

Odpowiedzi: 12
Wyświetleń: 31627

PostDział: Nowotwory piersi i ginekologiczne   Wysłany: 2009-03-24, 15:59   Temat: cd Oni kontra my
Czytam Twoje posty kilka razy ,i za każdym razem odkrywam coś nowego, coś głębszego. Przed kilku nastoma laty mój tata umarł na raka krtani.My [rodzina] nie umieliśmy z tatą rozmawiać.To były lata 70 -te.Inna była wiedza medyczna,inne leczenie.My byliśmy inni . Twój tatuś jest chory ,ale mając taką ciepła ,wyrozumiała ,taktowny córkę mimo choroby musi być szczęśliwym człowiekiem.
  Temat: Guzek w piersi - do dalszej diagnostyki
kfpogoda

Odpowiedzi: 12
Wyświetleń: 31627

PostDział: Nowotwory piersi i ginekologiczne   Wysłany: 2009-03-23, 13:37   Temat: BIRADS 4
Dziekuje za odpowiedz.Byłam w Poradni Chirurgii Onkologicznej w Poliklinice WSWiA na ul.Północnej u pana dr Michała Posmykiewcza. Wiadomosc od Ciebie dotarla do mnie jedna, za ktora jeszcze raz dziekuje.Pozdrawiam Krysia. :)
  Temat: Guzek w piersi - do dalszej diagnostyki
kfpogoda

Odpowiedzi: 12
Wyświetleń: 31627

PostDział: Nowotwory piersi i ginekologiczne   Wysłany: 2009-03-19, 19:21   Temat: BIRADS 4.
Nie rozumiem postawy lekarza u ktorego dzis bylam.Majac wynik birads4 powiedzial ze moge za 4 miesiace zrobic mammografie kontrolna. Chodzi mi o to ,czy to nie jest za dlugi czas.Zageszczenie 35 mm to by bylo [slowa lekarza ]zle ulozenie piersi. 32 lata wstecz mialam wyluszczenia i to zageszczenie moze byc z blizny .Mialam robiona mammografie wiele razy i nie bylo widac zadnych blizn.Jestem lekko zaniepokojona.W wezlach chlonnych nie ma zmian. Pozdrawiam czekam na wasza opinie co mam dalej robic. :lol:
  Temat: Guzek w piersi - do dalszej diagnostyki
kfpogoda

Odpowiedzi: 12
Wyświetleń: 31627

PostDział: Nowotwory piersi i ginekologiczne   Wysłany: 2009-03-16, 19:08   Temat: biobsja
mral napisał/a:
Witaj,
Skoro w pytaniu wymieniasz biopsję mammotomiczną, to zapewne masz na myśli pobranie materiału z piersi.
Jako praktyk, zaproponuję, przeczytaj proszę mój wątek http://www.forum-onkologi...ostyka-vt61.htm - znajdziesz tam trochę wniosków na temat biopsji.
Pozdrawiam

Tak, masz racje.Chodzilo mi o pobranie materialu z piersi. Pomogles mi. Dziekuje .
Krystyna.Pozdrawiam.
  Temat: Guzek w piersi - do dalszej diagnostyki
kfpogoda

Odpowiedzi: 12
Wyświetleń: 31627

PostDział: Nowotwory piersi i ginekologiczne   Wysłany: 2009-03-16, 19:06   Temat: Guzek w piersi - do dalszej diagnostyki
tara napisał/a:
Zajrzyj na ta stronę www.radiologia.co.bydgoszcz.pl/biopsja.htm
może te informacje jakoś Ci pomogę. I trzymaj się! Wydaje mi się, że najpierw standardowo wykonuje sie się BAC (ale nie jestem pewna)

Dziekuje , pogłebiłam swoje wiadomosci na temat biobsji.Twoja wiadomosc mi pomogla.
Krystyna.
  Temat: Guzek w piersi - do dalszej diagnostyki
kfpogoda

Odpowiedzi: 12
Wyświetleń: 31627

PostDział: Nowotwory piersi i ginekologiczne   Wysłany: 2009-03-16, 14:08   Temat: biopsja
Mam mieć zrobioną biopsje,wiem ze są robione :cienko-igłowe, grubo-igłowe,mammotomiczne. Proszę o wytłumaczenie czym one się różnią.
Krystyna.
  Temat: Guzek w piersi - do dalszej diagnostyki
kfpogoda

Odpowiedzi: 12
Wyświetleń: 31627

PostDział: Nowotwory piersi i ginekologiczne   Wysłany: 2009-03-13, 14:06   Temat: CZY TO RAK PIERSI
Bardzo dziekuje za wyjasnienie .W takim razie musze isc do onkologa.
  Temat: Guzek w piersi - do dalszej diagnostyki
kfpogoda

Odpowiedzi: 12
Wyświetleń: 31627

PostDział: Nowotwory piersi i ginekologiczne   Wysłany: 2009-03-12, 20:30   Temat: Guzek w piersi - do dalszej diagnostyki
Prosze o wyjasnienie wyniku mammografii.

Piersi o budowie tluszczowo-gruczolowej.
W piersi prawej w miejscu-wg tarczy zegarowej: godzina 10 jest zageszczenie o srednicy, 35 mm, skala BIRADS 4.

Bede bardzo wdzieczna za wyjasnienie tego wyniku.
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group