1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 2
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Guz tarczycy - podejrzenie raka brodawkowatego
karolinax

Odpowiedzi: 16
Wyświetleń: 8506

PostDział: Nowotwory tarczycy, głowy i szyi   Wysłany: 2017-01-04, 19:31   Temat: Guz tarczycy - podejrzenie raka brodawkowatego
Moje zdanie o CO. Muszę pomyśleć. Według mnie jest to jeden z najlepszych szpitali na NFZ w Warszawie. Oczywiście zawsze znajdzie się grupa ludzi która powie, że to jest najgorszy szpital. Wybrałam ten szpital, bo mieszkam w Warszawie, zależało mi bardzo na tym żebym była leczona przez najlepszych lekarzy, którzy się znają na tym co robią. Jak ja się leczyłam nie było jeszcze zielonej karty, czekałam na operacje 6 miesięcy. Wcześniej nie wiedziałam kto będzie mnie operował, na szczęście trafiłam na świetną Panią doktor. Dr Stachlewska dba o pacjenta, bardzo się stara podczas operacji nie uszkodzić nerwu krtaniowego wstecznego i przytarczyc. Wiadomo nie zawsze się da uchronić przed tym, to zależy od wielu czynników.

Jakbym miała mieć operację jeszcze raz ?
Oczywiście bym się zdecydowała na ten szpital, przede wszystkim na dr Stachlewską. Jednak nie chciałabym być operowana po raz trzeci, oznaczało by to, że mam wznowę. Tego jednak bym bardzo nie chciała.

To prawda, że na drugi lub trzeci dzień jest operacja. Pierwszego dnia są tylko badania. W moim przypadku piątek przyjęcie i badania, wtorek operacja. W szpitalu jest się 7 dni, oczywiście jak wszystko będzie dobrze.
  Temat: Guz tarczycy - podejrzenie raka brodawkowatego
karolinax

Odpowiedzi: 16
Wyświetleń: 8506

PostDział: Nowotwory tarczycy, głowy i szyi   Wysłany: 2017-01-03, 20:50   Temat: Guz tarczycy - podejrzenie raka brodawkowatego
Cześć ammami, jestem po raku tarczycy brodawkowaty wariant pęcherzykowy nie mikrorak, mój guz miał 2 cm. Byłam operowana w CO w Warszawie przez dr Stachlewską. Mój wątek też jest na tym forum, jakbyś chciała poczytać, zapraszam. Nie bój się przejdziesz przez to. Bez tarczycy da się żyć. Na proszkach, ale da się żyć. Jak będziesz miała jakieś pytania służę pomocą.
Pozdrawiam
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group