1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 2
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Zapobieganie / wczesne wykrycie nowotworu
karalajna

Odpowiedzi: 13
Wyświetleń: 4075

PostDział: Choroba nowotworowa / pacjent onkologiczny   Wysłany: 2016-09-09, 23:59   Temat: Zapobieganie / wczesne wykrycie nowotworu
Maria, TK jamy brzusznej można sobie od czasu do czasu sprawić :-D , a to była moja pierwsza w ciągu 37 lat, a rak w moim życiu towarzyszy mi od dzieciństwa: babcia, dziadek, ciocia, brat i na końcu mama. U mojej mamy też był ból pleców, markery ok. morfologia świetna, lekarze mówili że to kręgozmyki, a tydzień przed śmiercią ZDZIWIENI DIAGNOZĄ, rak przewodów żółciowych, który NIE WYSZEDŁ NA ŻADNYCH BADANIACH. Po prostu uważam, że plecy u stosunkowo jeszcze młodej osoby :-D nie mają prawa straszliwie boleć ponad dwa miesiące. Ale dziękuję za wskazówki, myślę że gastroskopia jest u mnie obowiązkowa, może to jakieś wrzody usytuowane z tyłu żołądka, które miałyby prawo boleć. Dziękuję i pozdrawiam.
  Temat: Zapobieganie / wczesne wykrycie nowotworu
karalajna

Odpowiedzi: 13
Wyświetleń: 4075

PostDział: Choroba nowotworowa / pacjent onkologiczny   Wysłany: 2016-09-09, 22:19   Temat: Zapobieganie / wczesne wykrycie nowotworu
Mam takie same bóle od ok. 2 miesięcy. Z tym, że u mnie pojawiły się też pewne dolegliwości że strony przewodu pokarmowego, tj. zgaga, tłuszczowe biegunki. Lekarz rodzinny wystraszył mnie rakiem trzustki, ponieważ trzustka boli w plecach, a do tego dziadek umarł na raka trzustki. Jednak ani usg, ani tomograf brzucha nie wykryły żadnych nieprawidłowości, a plecy nadal bolą. Więc chyba wszystko zależy od tego, czy oprócz bóli pleców są jeszcze jakieś dolegliwości. Jeśli tylko plecy, to pewnie kręgosłup. Ale wiem z doświadczenia, że jak ktoś z rodziny umarł na raka i się obserwowało na co dzień to cierpienie, to każda długo trwająca dolegliwość niesie strach, że to rak.
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group