1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 2
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: narośl kostna na stopie - RTG
kam_a

Odpowiedzi: 7
Wyświetleń: 6424

PostDział: Mięsaki, nowotwory układu kostnego   Wysłany: 2016-11-18, 12:41   Temat: narośl kostna na stopie - RTG
kochana,
żaden onkolog nie będzie Cię traktował nie poważnie. Masz prawo się konsultować u różnych specjalistów! To normalne, że się boisz, tym bardziej, że nie masz pojęcia co Ci jest.
Karta DiLo na pewno wszystko na NFZ przyśpieszy.
Rutkowski przyjmuje prywatnie w onkolmed - http://www.onkolmed.pl/pr...piotr-rutkowski
Możesz też napisać mu @ na miesaki@coi.waw.pl. Jak go znam to Cię nie zlekceważy, może nawet podpowie jak się diagnozować dalej. Bez skierowania do chirurga onkologa w Centrum Onkologii raczej Cię nie przyjmą...
i pytaj o wszystko. Ja rok temu też byłam jak dziecko we mgle...
  Temat: narośl kostna na stopie - RTG
kam_a

Odpowiedzi: 7
Wyświetleń: 6424

PostDział: Mięsaki, nowotwory układu kostnego   Wysłany: 2016-11-17, 20:31   Temat: narośl kostna na stopie - RTG
a może spróbuj udać się do lekarza pierwszego kontaktu z prośbą o wystawienie karty DiLO. To dużo przyśpiesza, tylko pamiętaj, że kartę może wydać tylko lekarz mający kontrakt z NFZ.
Ja sama diagnozowałam się z szpitalu onkologicznym MAGODENT na św. Wincentego (należy do luxmedu). Z kartą DiLO na konsultację u onkologa czekałam kilka dni. Tam też robią rezonansy i tomografie i tam robili mi pierwszą biopsję, ale mieli problem z oznaczeniem wyniku. Jeśli to nowotwór kości najlepiej od razu uderzać do prof. Rutkowskiego i robić biopsję przez Centrum Onkologii - najlepiej i najszybciej ją oznaczą.
trzymam kciuki i mam nadzieję, że to zmiana łagodna!
pozdrawiam
Kama
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group