1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znaleziono 1 wynik
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Prośby studentów (i nie tylko) o pomoc w badaniach/ankietach
kajcia801

Odpowiedzi: 270
Wyświetleń: 147355

PostDział: Hyde Park   Wysłany: 2011-12-16, 19:45   Temat: wielka prośba do pacjentów z terenu Trójmiasta
Witam wszystkich,
jestem użytkownikiem tego forum jakieś pół roku, niestety nie jako obserwator lecz pacjent - czytam je codziennie i przeżywam wszystkie te historie razem z ich autorami - choć nie zawsze zabieram głos:) jestem studentką III roku socjologii i właśnie piszę pracę licencjacką i w związku z ostatnimi swoimi przejściami postanowiłam ją poświęcić "życiu po raku" - szukam osób do przeprowadzenia badania socjologicznego do tematu "wpływ wygranej walki z chorobą nowotworową na role i interakcje społeczne" - badanie polegało by na wywiadzie w grupie 6 osobowej (chciałabym stworzyć takie 2 grupy), wywiad musi być nagrywany na kamerę (bo nie dam rady na bieżąco spisywać Waszych wypowiedzi i te bardzo ważne informacje mogłabym stracić - a tego nie chcę) czas jego trwania to ok 1,5 godziny - w związku z tym poszukuję chętnych osób, które na dzień dzisiejszy wygrały swoją walkę, mieszkają na terenie trójmiasta i chciałyby podzielić się swoimi doświadczeniami jak to przez te chorobę zmieniły się pełnione przez nich role np. w rodzinie, w zakładzie pracy i jak zmieniły się interakcje z innymi ludźmi ---jeśli było by potrzebne dokładniejsze wyjaśnienie sprawy to podaję gg 5990614 i maila kajcia801@wp.pl odpowiem dokładniej na wszystkie pytania i wątpliwości

[ Komentarz dodany przez Moderatora: absenteeism: 2011-12-16, 20:38 ]
Post scalony do właściwego mu wątku.

 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group