1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 4
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Wemurafenib (Zelboraf)
kaczkie

Odpowiedzi: 84
Wyświetleń: 90130

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2012-09-04, 14:33   Temat: Wemurafenib (Zelboraf)
absenteeism napisał/a:
kaczkie, jeśli mąż jest - jak piszesz - w złym stanie ogólnym, to nie wiadomo czy w ogóle kwalifikowałby się do podania wemurafenibu, który obarczony jest wieloma możliwymi działaniami niepożądanymi.
Czy mąż był w ogóle badany pod kątem obecności mutacji w genie BRAF V600 E?
Sprawa nieaktualna,niestety mąż zmarł :cry:
  Temat: Wemurafenib (Zelboraf)
kaczkie

Odpowiedzi: 84
Wyświetleń: 90130

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2012-07-20, 12:31   Temat: Wemurafenib (Zelboraf)
miał test i wszystko się zgadza
  Temat: Wemurafenib (Zelboraf)
kaczkie

Odpowiedzi: 84
Wyświetleń: 90130

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2012-07-18, 21:28   Temat: Wemurafenib (Zelboraf)
Mój mąż ma dopiero 38 lat i walczy z czerniakiem-niestety bezskutecznie.Ma powycinane węzły,przechodził chemię,radioterapię w CO w WARSZAWIE.Nie dają już mu żadnych szans.Usłyszałam od lekarza,że nie da się nic zrobić i ,że pozostało mu 6 m-cy życia.Jak ja mam żyć z tak okrutną dla nas wiedzą.Co mam powiedzieć naszym dzieciom(córka 7 lat,syn-12).Obecnie będąc w domu nie mógł oddychać wezwałam pogotowie i zabrano go do rejonowego szpitala.Wzięłam w pracy urlop i siedzę przy mężu.Wczoraj lekarka powiedziała mi,że starają się o miejsce na oddziale paliatywnym-jak ja mam Go tam zostawić.Co ja mam robić.Zabrano mi ostatnią szansę Zelboraf-koszt 282.800.Ja już dłużej tego nie wytrzymam.Czy są jakieś fundacje ,które pomagają w zakupie tak drogich leków?

[ Komentarz dodany przez Moderatora: absenteeism: 2012-07-18, 22:20 ]
Posty wydzielone stąd - dotyczą vemurafenibu, nie ipilimumabu.

  Temat: Wemurafenib (Zelboraf)
kaczkie

Odpowiedzi: 84
Wyświetleń: 90130

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2012-07-12, 18:07   Temat: Wemurafenib (Zelboraf)
Mój mąż leczony w CO w Warszawie dowiedział się od lekarza,żeby postarał się o ten lek Zelborat przez fundację,nie mam pojęcia jak się za to zabrać.Czy mam szukać fundacji,która mogłaby sfinansować ten lek?
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group