1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 6
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: rak płuca lewego
k_r_y_s

Odpowiedzi: 34
Wyświetleń: 11146

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2018-11-27, 21:00   Temat: rak płuca lewego
Jak mama zacznie już odchodzić to na dwa trzy dni się nie obudzi, będzie tylko oddychała z otwartą buzią ,zmieni się skora ,rysy twarzy, zauważysz to na pewno, jutro mam kolejny pogrzeb w rodzinie, zmarł mój wujek, odchodził tak samo jak moja mama. Trzymaj sie i bądź przy mamie, chociaż moja zmarła akurat jak wyszedłem na 5 minut. Podobno zmarli nie chcą odchodzić w obecności swoich dzieci, ciało umiera ale mózg jeszcze pracuje, to tak jakby ktoś nas uwięził we własnym ciele i nie możemy się z niego wydostać. Dasz radę bo nie masz innego wyjścia.
  Temat: rak płuca lewego
k_r_y_s

Odpowiedzi: 34
Wyświetleń: 11146

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2018-11-24, 07:18   Temat: rak płuca lewego
I to jest najgorsze, że lekarze nie potrafią opanować bólu, spróbuj może podać eferalgan w tabletkach musujących, działa szybko choć na chwilę ale i ta chwila jest dobra, Twój mama czuje że umiera, moja dwa tygodnie przed śmiercią, kazała zjeżdżać się rodzinie żeby ich pożegnać, najgorsze chwilę przed Wami. Trzymajcie się.
  Temat: rak płuca lewego
k_r_y_s

Odpowiedzi: 34
Wyświetleń: 11146

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2018-11-22, 19:39   Temat: rak płuca lewego
Te plastry to Fentanyl i są silniejsze od morfiny.
  Temat: rak płuca lewego
k_r_y_s

Odpowiedzi: 34
Wyświetleń: 11146

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2018-08-22, 12:50   Temat: rak płuca lewego
Oczywiście nie miałem zamiaru nikogo straszyć, napisałem tylko że przy takim przerzucie jakim jest kręgosłup lekarze nie opanowali bólu ale przecież każdy choruje inaczej.

[ Komentarz dodany przez Moderatora: marzena66: 2018-08-25, 13:29 ]
rozumiem :)

  Temat: rak płuca lewego
k_r_y_s

Odpowiedzi: 34
Wyświetleń: 11146

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2018-08-20, 19:41   Temat: rak płuca lewego
Co do bólu to u mojej mamy ostatni miesiąc przed śmiercią kiedy okazało się że prawdopodobnie ma przerzuty do kręgosłupa bólu lekarze nie opanowali, brała wszystko co możliwe i to pomagało na godzinę góra dwie, cierpiała bardzo i najgorsze że nikt niczego nie mógł zrobić, nie mogłem patrzeć jak cierpi...
  Temat: rak płuca lewego
k_r_y_s

Odpowiedzi: 34
Wyświetleń: 11146

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2018-08-19, 21:28   Temat: rak płuca lewego
Możesz zrobić bardzo dużo, ważne żeby mama nie cierpiała z bólu, będzie z czasem nerwowa i Ty musisz być cierpliwa i wyrozumiała, dużo z nią przebywaj i rozmawiaj o czymś przyjemnym, wspólne gotowanie póki jeszcze może i wspólne posiłki, szykuj się na najgorsze. Trzymaj się.
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group