1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znaleziono 1 wynik
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Rak.
justyna182

Odpowiedzi: 1
Wyświetleń: 6073

PostDział: Psychoonkologia / emocje w chorobie nowotworowej   Wysłany: 2009-03-30, 20:04   Temat: Rak.
Mam 17 lat.. Przez całe życie byłam biernym palaczem i jednocześnie moja babcia i prababcia umarły na raka płuc... Przebadalam się z rodzicami - oni są czyści jak łza, u mnie stiwrdzono raka w pierwszym stadium..

Co robić? Jest możliwe usuniecie go chirurgiczne... własnie dziś wypisano mnie ze szpitala, jutro mam wizytę u lekarza, i siedzę tutaj od południa i przegladam już chyba tysieczną stronę o tej chorbie..

Po powrocie dziś spotkałam się z odrzuceniem ze strony 'przyjacioł' i znajomych.. wielu z nich odeszło, niewielu zostalo.. byli też tacy co mysleli ze rak jest zaraźliwy...

Nie mogę liczyć na pomoc mojej mamy, od której tylko obrywam za to ze nie pomagam jej teraz w domu, tylko leze z tyłkiem w szpitalu.. co prawda jak dzisiaj wrociłam to wysprzatałam i zrobiłam zakupy ale i tak nie jest zadowolona..
Tata natomiast wspiera mnie.. co prawda nie rozmawia o tym, ale martw sie... Jest zawałowcem, bierze coraz wiecej leków.. mysli ze tego nie widać..

Jedyną osobą, która mnie wspiera to mój były chlopak..

co mam robić..?
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group