1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 4
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: UZDRAWIANIE - SAMOLECZENIE - ZDROWIE... domowe sposoby...
jusia

Odpowiedzi: 39
Wyświetleń: 22126

PostDział: Wspomaganie konwencjonalnego leczenia onkologicznego   Wysłany: 2009-11-30, 17:51   Temat: UZDRAWIANIE - SAMOLECZENIE - ZDROWIE... domowe sposoby...
AgnieszkaM napisał/a:
zastanawiam sie co lepsze, przezyc te ostatnie dni w pelni czy tez dac sie przykuc do lozka, rurek, aparatury tylko po to by wywalczyc tydzien czy dwa wiecej?

Też się nad tym zastanawiałam.
Jest wiele za i wiele przeciw każdej decyzji.
Każdy wolałby ostatnie dni spędzić w miarę dobrym zdrowiu,wśród bliskich,bez szpitalnego łóżka,bez cierpienia.
Każdy z nas wolałby tak widzieć swoich bliskich.
Jednak dlatego walczy się do końca,bo zawsze pozostaje nadzieja.
Nadzieja na to ,że mimo,że chory jest podłączony do przedłużającej jego życie aparatury to ciągle wierzy się,że nastąpi jakiś cud,że przechytrzymy jeszcze na jakiś czas to co nieuniknione.
Bo tak trzeba,musimy dać z siebie wszystko w tej wojnie.
Z drugiej strony jeśli mój tata by zadecydował,że nie chce juz żadnego leczenia,że chce przeżyc ten ostatni czas bez szpitala,bez uciążliwego przedłużania życia,to jeśli bym widziała,że On właśnie tego potrzebuje,to uszanowałabym to.
Mimo,że w środku bym się buntowała to by była Jego decyzja,a On jest najważniejszy w tym wszystkim....

[ Dodano: 2009-11-30, 17:55 ]
AgnieszkaM napisał/a:
A z drugiej strony zaniechanie leczenia u pacjentow terminalnych, nie podwanie niczego poza srodkami przeciwbolowymi i ta powolna smierc glodowa, z odwodnienia.

No właśnie-- gdybym się znalazła w takiej sytuacji,że tata już nie byłby w stanie podejmować dalszych decyzji,to co wtedy???
My,rodzina,musimy sobie z tym poradzić i zawsze dbać o dobro bliskiego,co nie zawsze jest łatwe
  Temat: UZDRAWIANIE - SAMOLECZENIE - ZDROWIE... domowe sposoby...
jusia

Odpowiedzi: 39
Wyświetleń: 22126

PostDział: Wspomaganie konwencjonalnego leczenia onkologicznego   Wysłany: 2009-11-15, 14:00   Temat: UZDRAWIANIE - SAMOLECZENIE - ZDROWIE... domowe sposoby...
AgnieszkaM napisał/a:
Wierze, ze choroby nie sa kara, przypadkiem, zrzadzeniem losu, wina wirusow czy zlych genow - choroby maja nas czegos nauczyc, sa drogowskazami, nasze cialo probuje nam cos powiedziec... przez lata ignorujemy sygnaly wysylane przez cialo... a potem nagle tragedia bo odmawia ono posluszenstwa, slabnie, choruje...

Zgadzam się z tym ,że choroba,to nie kara,chociaż bywa,że przez taki,a nie inny tryb życia pracujemy na jakieś problemy zdrowotne.
Mój dziadek (drugi mąż babci),nigdy nie palił,nie pił,z babcią szczęśliwi,żadnej trującej pracy,odżywiający się bardzo dobrze,zmagający się od lat z chorobą Parkinsona,więc wsłuchiwający się w siebie chociażby z racji tej choroby,nagle,można powiedzieć przypadkowo, diagnozują:rak wątroby i żyje parę tygodni...
Więc co zawiniło??
Szanuję zdanie każdego.Każdy ma prawo do własnych wierzeń i poglądów-o ile nie robią krzywdy innym.
Ale mnie to nie przekonuje.
AgnieszkaM napisał/a:
Jesli chodzi o choroby dzieci to wolalabym sie nie wypowiadac, Matki gotowe mnie zliczowac ;-)

Ja bym z chęcią przeczytała co Agnieszko na ten temat napiszesz.
Nie mam zamiaru nikogo linczować,ale jestem ciekawa Twego zdania.
  Temat: UZDRAWIANIE - SAMOLECZENIE - ZDROWIE... domowe sposoby...
jusia

Odpowiedzi: 39
Wyświetleń: 22126

PostDział: Wspomaganie konwencjonalnego leczenia onkologicznego   Wysłany: 2009-11-12, 23:25   Temat: UZDRAWIANIE - SAMOLECZENIE - ZDROWIE... domowe sposoby...
Agnieszko,jasne,że wiara musi być,ale....
ale niektórzy wierzą tak bardzo w jakieś szrlatańskie metody,że odrzucają leczenie,które może nie zawsze ich całkowicie wyleczy,ale chociaż da im sporo czasu.
AgnieszkaM napisał/a:
A ja juz nie mam czego szukac na tym forum

Agnieszko,dlaczego czujesz ,że już tu nie masz czego szukać?
AgnieszkaM napisał/a:
przepraszam, ze sie wtracam

Nie przepraszaj,każdy ma prawo do wypowiedzi,o to chodzi.
  Temat: UZDRAWIANIE - SAMOLECZENIE - ZDROWIE... domowe sposoby...
jusia

Odpowiedzi: 39
Wyświetleń: 22126

PostDział: Wspomaganie konwencjonalnego leczenia onkologicznego   Wysłany: 2009-11-12, 08:02   Temat: UZDRAWIANIE - SAMOLECZENIE - ZDROWIE... domowe sposoby...
DSS,dobrze ,że napisałaś,bo myślałam,że tylko mi ten artykuł wydaje się podejrzany bardzo :<: .

Oczywiście zgadzam się z tym ,że szkodzą zanieczyszczenia,dym tytoniowy itp,ale to wszyscy wiedzą.
Niektóre rzeczy zawarte tam są...dziwne.
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group