1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 2
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Rak trzonu macicy
jolka1

Odpowiedzi: 61
Wyświetleń: 28444

PostDział: Nowotwory piersi i ginekologiczne   Wysłany: 2013-08-26, 03:14   Temat: Rak trzonu macicy
witaj bernadetta58
ciesze się , ze wynik TK uwidocznił zmniejszające się guzki , to dobra wiadomość :okok"
W czasie chemioterapii to raczej nikt z nas nie może pochwalić się wynikami morfologii. Po gorączce neurogenicznej miałam przesuniętą chemię o tydzień, później o kolejny tydzień z powodu złej morfologii, zwłaszcza leukocytów. Sterydy a później czynniki wzrostu pozwoliły na kolejne chemie w terminie.
Jeśli chodzi o samopoczucie to po chemii mam tydzień pełen niemiłych wrażeń, prawdziwy koszmar. Ponadto zawsze zastanawiam się co będzie po kolejnej chemii, ponieważ po każdej kolejnej dochodzą nowe dolegliwości Doszły ostatnio mi bóle żołądka , brak apetytu, palące i bolące pięty, bóle serca i ciągle jestem senna. Dlatego rozumiem doskonale Ciebie Bernadetto twoje obawy i lęk przed chemią.
Ja również zastanawiałam się nad sensem dalszej chemioterapii., Doszłam jednak do wniosku, że w moim przypadku jedyna słuszna droga to dalsza chemioterapia mimo tych jej ubocznych działań. Myślę, że jest to droga nas wszystkich, jedyna i słuszna.
Bernadetta58 są osoby, które po kolejnych chemiach mają mniejsze dolegliwości i tego z całego serca Tobie życzę. Życzę Tobie dużo sił przed dalszą chemioterapią, będę mocno trzymać kciuki byś przechodziła ją łagodniej niż dotychczas.

ściskam i serdecznie pozdrawiam |buziaki|
  Temat: Rak trzonu macicy
jolka1

Odpowiedzi: 61
Wyświetleń: 28444

PostDział: Nowotwory piersi i ginekologiczne   Wysłany: 2013-07-27, 01:02   Temat: Rak trzonu macicy
witaj bernadetta58
ja również po 2 chemii miałam gorączkę neutropeniczną. Z tego powodu miałam przesunięto chemię o tydzień a później o kolejny z powodu złych wyników. Przez tydzień brałam sterydy, moje białe krwi wzrosły i mogłam dostać 3 chemię. Pan dr po 3 chemii zapisał czynniki wzrostu, które podawałam sobie przez 7 dni, żeby nie powtórzyła się historia z gorączką.

Bernadetto a tobie nie zapisano do domu czynników wzrostu po pierwszej przebytej gorączce neutropenicznej ?

Ponadto zgadzam się z Fraszką, może czas na konsultację z innym onkologiem, który by dobrał dla Ciebie inny rodzaj chemii.
serdecznie pozdrawiam i trzymam kciuki za nowe, lepsze leczenie
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group