1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 6
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Lidia Bieńkowska - komentarze
jolapol

Odpowiedzi: 577
Wyświetleń: 158572

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2015-12-08, 16:24   Temat: Lidia Bieńkowska - komentarze
Tak, nie dla wszystkich święta są radością. Trudno tu na słowa pocieszenia, ty wiesz najlepiej, jak ma się stan męża. Jedyne co można, to cieszyć się każdą wspólną chwilą. Czerpać z nich siły na przyszłość. Mimo wszystko, bądź choć odrobinę szczęśliwa na te nadchodzące święta. Pozdrawiam.
  Temat: Lidia Bieńkowska - komentarze
jolapol

Odpowiedzi: 577
Wyświetleń: 158572

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2015-11-16, 18:35   Temat: Lidia Bieńkowska - komentarze
Żadna żenada. Po prostu się boisz , nie wyobrażasz sobie ani śmierci męża ,ani życia bez niego. . Pewnie wiesz więcej i ta wiedza cię przeraża. Dbaj o siebie, śpij i dobrze się odżywiaj. Czeka cię jeszcze sporo trudnych momentów.
  Temat: Lidia Bieńkowska - komentarze
jolapol

Odpowiedzi: 577
Wyświetleń: 158572

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2015-11-15, 17:56   Temat: Lidia Bieńkowska - komentarze
Bardzo chcę podtrzymać cię na duchu, ale zupełnie nie wiem, co napisać. Jesteśmy tutaj , myślimy o was, o Tobie, a jednocześnie wiemy, że jesteście sami w waszej walce... Mimo wszystko pamiętaj, ze tu czekamy na każdy Twój wpis...
  Temat: Lidia Bieńkowska - komentarze
jolapol

Odpowiedzi: 577
Wyświetleń: 158572

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2015-03-27, 17:30   Temat: Lidia Bieńkowska - komentarze
Kochana, walczycie już tyle lat. Jesteś opoka, bazą , buforem złych nastrojów męża, kryzysów, lęków, pielęgniarką, opiekunką... Zawsze obok, gotowa wziąć na siebie wszystko co najgorsze. Dziwisz się, że masz dosyć? Jest szansa, aby ktoś cię odciążył, pomógł w opiece, zwł. teraz jak jeszcze nakłada się presja świąt? Podziwiam wszystkich , którzy tak dzielnie roztaczają parasol nas swoimi bliskimi. I ty jesteś wśród tych podziwianych.
  Temat: Lidia Bieńkowska - komentarze
jolapol

Odpowiedzi: 577
Wyświetleń: 158572

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2014-06-04, 18:50   Temat: Lidia Bieńkowska - komentarze
przeczytałam twoje wpisy w wątku merytorycznym. Jesteś wielka!!! chciałabym być taką szlachetną osobą. Dużo siły życzę i - nie męcz siebie. podaj mężowi haloperidol. U mojej mamy zadziałał świetnie- na zmianę z morfiną. Tobie też należy się odpoczynek i spokój, bo jeszcze swoje przeżyjesz
  Temat: Lidia Bieńkowska - komentarze
jolapol

Odpowiedzi: 577
Wyświetleń: 158572

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2014-05-11, 17:53   Temat: Lidia Bieńkowska - komentarze
odzywam się po raz pierwszy, ale śledzę pilnie kciukowe wątki- twój i wiele innych. Podziwiam, niedawno jeszcze czerpałam siłę , podziwiałam i podziwiam nadal. Mój podziw ros nie wprost proporcjonalnie do upływającego czasu. Nie rezygnuj ze swoich celów, bo dajesz nam czytającym dużo pozytywnej energii, a mąż , cóż . ..niech czasem zostanie sam w domu i pomyśli czy słusznie cię atakuje. Nie mam tutaj nic złego na myśli, ale każdy czasem musi pobyć tylko ze sobą, żeby spojrzeć sobie w oczy
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group