1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 2
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Kolejna historia bez happy endu...
jolandar35

Odpowiedzi: 158
Wyświetleń: 64300

PostDział: Opieka paliatywna   Wysłany: 2015-10-24, 17:06   Temat: Kolejna historia bez happy endu...
Iskierko ,przepraszam Cie za wejscie do Twojego watku ot tak bez zadnego wstepu ,lecz to byla pomylka I tak naprawde post byl skierowany do Beataso ,no coz ... :oops:
Nie zrozumcie mnie zle ,lecz ja wcale nie pisze aby odciac sie od forum ,bo juz koniec I pewien rozdzial zycia sie zamknal...nie po to przezylismy tyle aby teraz sie zamykac z wlasnymi doswiadczeniami I przezyciami ,gdy tak naprawde mozemy pomoc innym naszym doswiadczeniem . Dlatego I ja tu jestem ,pomimo tego ,ze uplynelo juz piec lat od odejscia mojej Mamy.
Tylko zastanawiam sie czy to ,ze tu jestesmy jest forma terapii ?/.../
Iskierko ,jeszcze raz przepraszam I pozdrawiam Cie goraco
  Temat: Kolejna historia bez happy endu...
jolandar35

Odpowiedzi: 158
Wyświetleń: 64300

PostDział: Opieka paliatywna   Wysłany: 2015-10-24, 03:13   Temat: Kolejna historia bez happy endu...
Beataso ,a co Ty tu jeszcze robisz? napisalas ,ze pora juz zamknac watek I co?
Wroc do rodziny ,do dzieci ,nie zagladaj tu wiecej /przynajmniej przez jakis czas.../ I trzymaj sie!
boli I bedzie bolalo ,u mnie minelo piec lat ,a wspomnienia nadal wracaja... ale zycie toczy sie dalej I my musimy normalnie w nim funkconowac ,dla naszego zdrowia psychicznego oraz dla naszych bliskich ,ktorzy nas bardzo potrzebuja . bylam tu z Toba przez jakis czas ,ale teraz juz zegnaj ,przynajmniej w tym watku.
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group