1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znaleziono 1 wynik
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Miękki coming out
jogi45

Odpowiedzi: 21
Wyświetleń: 11173

PostDział: Psychoonkologia / emocje w chorobie nowotworowej   Wysłany: 2009-11-07, 14:03   Temat: Miękki coming out
powroty do zdrowia... powroty do życia....
po operacji cieszymy sie ze przeżyliśmy kolejny raz, że teraz juz górki i nie myslimy o skazach na wyglądzie zewnętrznym. wiekszośc z nas tak ma. Chyba wszyscy naprawdę cięzko chorzy. mi wygląd zaczął dokuczać przy okazji innych dolegliwości jako "i jeszcze to"Nie mogłam spać, nie mogłam uśmierzyć bólu, brak apetytu i niemożnośc przełykania, nie mogłam mówić, niesprawna fizycznie i jeszcze ten wygląd, i pytania "a co sie stało" dzieci na ulicy odwracały sie ze strachem. Mnie jest łatwiej bo poza jedną widoczną i brzydką blizna wszystkie inne niedogodności przeszły. Zaczynam rehabilitacje ruchową i w dodatku dowiedziałam sie że tę brzydką blizne można naprawic bo ona tez ogranicza mi ruchy szyi. Jest dobrze mimo że bomba byc może tyka. Jeśli spojrzy się na wyglad z perspektywy przeżycia i życia staje się on mnie ważny. Jeśli ogólnie dba się o swój wyglad (czyste ciało) jeśli zadba się o relacje z innymi ludźmi to mankamenty urody staja się niewidoczne nawet dla innych. jako nastolatka miałam koleżanke która była niesamowicie tęga z powodu przyjmowania jakichs leków ale była też przesympatyczna, koleżeńska mądra i zadbana. miała bardzo dużo przyjaciół.
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group