1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znaleziono 1 wynik
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Witam - prośba o poradę
jogi45

Odpowiedzi: 28
Wyświetleń: 10651

PostDział: Nowotwory tarczycy, głowy i szyi   Wysłany: 2010-02-04, 09:37   Temat: Witam - prośba o poradę
Mój rak był w innym miejscu niż twój i przed operacją nie pomyślałam by szukać innego lekarza bo decyzja w moim szpitalu zapadła szybko i jak już byłam w szpitalu dowiedziałam się jaka to problematyczna operacja. W czasie poszukiwania ogniska pierwotnego konsultowałam się w Warszawie i Poznaniu. Po operacji byłam na konsultacji profesorskiej w szpitalu czerniakowskim w Warszawie. To autorytet podobno w operacjch twarzoczaszki. Szpital można wybrać tylko terminy czasem porażająco długie. Mnie operowała leciwa już lekarka która jest autorytetem otolaryngologii w szczecinie. Nikt inny nie chciał się podjąc a ona przed kilkoma dniami mi powiedziała że mimo obaw podjęła się tego bo wiedziała że mam do niej zaufanie. decyzje o usunieciu mięsnia i węzłow podjęła w czasie operacji tylko z przekomania że tam są przerzuty, nie wiedziała tego z całą pewnością. I tak podczas każdej wizyty u niej przekonuje się że trafiłam na dobrą lekarke a moje zaufanie do niej pozwoliło mi nie zwariować mimo problemów po operacji.
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group