1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 2
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Zespół Hornera
jogi45

Odpowiedzi: 3
Wyświetleń: 12553

PostDział: Choroba nowotworowa / pacjent onkologiczny   Wysłany: 2009-06-30, 15:15   Temat: Zespół Hornera
Nic konkretnego sie nie dowiedziałam bo na moje dzisiejsze pytanie o ten zespół lekarka łagodnie acz stanowczo powiedziała że są ważniejsze dla mnie sprawy i żałuje ze to powiedziała innej lekarce przy mnie. Opada mi powieka lewa i znacząco gorzej widzę na obydwa oczy od jakiegoś czasu. pocę sie ogólnie bardzo ale nie bardzxiej na twarzy niż gdzie indziej. Czy po lewej mniej to nie wiem. z tymi płucami to wyniki były różne. boli mnie lewy staw barkowy (chyba tak to sie nazywa)od jakiegos czasu. Moja lekarka bardzo uważnie mi sie przygląda i wciąz pyta jak sie czuję. Zagląda mi w gardło. Piguły mówiły że juz dawno nie przejmowała sie tak operacją. nawet dzwoniła wieczorem, w nocy i rano po operacji i kazała im sprawdzać mojecisnienie i pytac jak sie czuję. Ale o zespole nie chce rozmawiać. Może podejrzewa że to był ucisk na tętnicę. zobaczymy. ona dozuje mi wiedzę.

[ Dodano: 2009-06-30, 16:33 ]
popieprzyło mi się. Opada powieka prawa a źrenic swoich nie moge ocenic bo taki mam znakomity wzrok. Dobra. Skoro mam wazniejsze sprawy to nie będę sie tym zajmować. Objecałam sobie słuchać lekarzy.

[ Dodano: 2009-06-30, 16:57 ]
chyba żadnych powikłań po operacji nie ma. Nie gorączkuję, nic mnie nie boli, może trochę gardło dzisiaj ale nic wielkiego. Jem powoli, dużo popijam ale czesto sie ksztyszę i może dlategoboli mnie troche gardło bo je podrażniłam. jedyna sprawa to dość rozległa opryszczka ale pewnie sma sobie jestem winna - picie z butelki, może niedomyta łyżeczka. zovirax pomaga. jakoś to przeżyję.
  Temat: Zespół Hornera
jogi45

Odpowiedzi: 3
Wyświetleń: 12553

PostDział: Choroba nowotworowa / pacjent onkologiczny   Wysłany: 2009-06-29, 20:37   Temat: Zespół Hornera
Co to jest zespół Hornera ? czy mały guzek na oskrzelach,płucach,opłucnej może dać objawy zespołu hornera? to się nazywa chyba guz pankosta albo jakoś tak i jest pochodzenia płaskonabłonkowego. jak to się ma do przerzutów do węzłów chłonnych.
Jak to się ma do mojej historii. Nie chcę jescze jednego problemu!!
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group