1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 10
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Możecie zrobić coś dla Forum! Kto pomoże? :-)
jogi45

Odpowiedzi: 127
Wyświetleń: 54388

PostDział: Życie Forum   Wysłany: 2010-03-13, 08:37   Temat: Możecie zrobić coś dla Forum! Kto pomoże? :-)
Zewit nie mam zamiaru prowadzić hospicjum tylko pomóc troszkę już istniejącemu poprzez przekazanie 1% podatku.
  Temat: Możecie zrobić coś dla Forum! Kto pomoże? :-)
jogi45

Odpowiedzi: 127
Wyświetleń: 54388

PostDział: Życie Forum   Wysłany: 2010-03-13, 01:35   Temat: Możecie zrobić coś dla Forum! Kto pomoże? :-)
Też myślałam o Naszej Forumowej Fundacji albo hospicjum.
  Temat: Możecie zrobić coś dla Forum! Kto pomoże? :-)
jogi45

Odpowiedzi: 127
Wyświetleń: 54388

PostDział: Życie Forum   Wysłany: 2009-07-07, 00:29   Temat: Możecie zrobić coś dla Forum! Kto pomoże? :-)
Która? A jak to określić ? moim zdaniem dolna lewa ale ktos inny mógłby powiedzieć trzecia. no ta bez "ludzików"
  Temat: Możecie zrobić coś dla Forum! Kto pomoże? :-)
jogi45

Odpowiedzi: 127
Wyświetleń: 54388

PostDział: Życie Forum   Wysłany: 2009-07-06, 17:59   Temat: Możecie zrobić coś dla Forum! Kto pomoże? :-)
Wreszcie mamy ulotki. Mnie najbardziej czytelna wydaje się ta żonkilem. Uważam że powinno rzucać sie w oczy oprócz tytułu naszego forum to że jest to f. onkologiczne i adres. Wszystkie są super ale chyba powinniśmy sie zdecydowac na jedną.
Mrakad świetna robota. Wiemże nie ty jesteś autorem ale wyszukałeś odpowiedniego człowieka i praca poszła szybko. to normalne że profesjonaliści przedstawiaja kilka propozycji a potem jedna z nich sie szlifuje.
  Temat: Możecie zrobić coś dla Forum! Kto pomoże? :-)
jogi45

Odpowiedzi: 127
Wyświetleń: 54388

PostDział: Życie Forum   Wysłany: 2009-07-05, 08:01   Temat: Możecie zrobić coś dla Forum! Kto pomoże? :-)
Gdzie te propozycje od Mrakada?
  Temat: Możecie zrobić coś dla Forum! Kto pomoże? :-)
jogi45

Odpowiedzi: 127
Wyświetleń: 54388

PostDział: Życie Forum   Wysłany: 2009-06-28, 10:24   Temat: Możecie zrobić coś dla Forum! Kto pomoże? :-)
A gdzie te ulotki do druku? Tez chce wydrukowac. tymczasem rozdaje adres na kartce.
  Temat: Możecie zrobić coś dla Forum! Kto pomoże? :-)
jogi45

Odpowiedzi: 127
Wyświetleń: 54388

PostDział: Życie Forum   Wysłany: 2009-06-07, 09:16   Temat: Możecie zrobić coś dla Forum! Kto pomoże? :-)
Też miałam problem z "przeklikaniem się". Tzn zajmowało mi to za dużo czasy ale teraz wrzucam z menu nieprzeczytane posty czy jakoś tak to się nazywa i idzie szybko.
Lekarze na forum są bardzo, bardzo potrzebni. To oni mają oprócz wiedzy doświadczenie. Problem właśnie w tym że nie mają czasu i pewnie chęci to bezpłatnej pracy po godzinach. Ale jeśli ktoś jest lekarzem z powołania to jest nim 24 godziny na dobę i nie przechodzi obojętnie obok chorego. A onkologiczni mają naprawdę wiele pytań. wystarczy na nie odpowiedzieć. Nie oczekujemy przecież uzdrowienia ani zabiegu przez internet.
Dzięki Turpin że tu jesteś.
  Temat: Możecie zrobić coś dla Forum! Kto pomoże? :-)
jogi45

Odpowiedzi: 127
Wyświetleń: 54388

PostDział: Życie Forum   Wysłany: 2009-06-02, 15:10   Temat: Możecie zrobić coś dla Forum! Kto pomoże? :-)
Troszke zmieniłam ulotkę. Może ktos jeszcze ma pomysł?
  Temat: Możecie zrobić coś dla Forum! Kto pomoże? :-)
jogi45

Odpowiedzi: 127
Wyświetleń: 54388

PostDział: Życie Forum   Wysłany: 2009-06-02, 12:56   Temat: Możecie zrobić coś dla Forum! Kto pomoże? :-)
Moja opinia o ulotce : Napis czy logo mogłoby być w kolorze (ale to zwiększy koszty ulotki ) podawanie adresu dwa razy nie jest potrzebne. Może by info o tym co daje forum (że jak potrzebujesz i kto pomaga ) podać bardziej zwiężle? Myślę że łatwiej jest wejść na forum i spóbować jak działa niż pisać emaile z prośbą o pomoc. Podstawowe funkcje forum są łatwe do odkrycia a reszty można się dowiedzieć w trakcie. Ja też się tak uczyłam. Mamy boxa i chat. Takie jest moje zdanie.
Myślę, że im więcej osób sie wypowie tym lepszy będzie ostateczny kształt ulotki.
  Temat: Możecie zrobić coś dla Forum! Kto pomoże? :-)
jogi45

Odpowiedzi: 127
Wyświetleń: 54388

PostDział: Życie Forum   Wysłany: 2009-05-15, 09:08   Temat: Możecie zrobić coś dla Forum! Kto pomoże? :-)
Pisze sie na dystrybucje ulotek i propagowanie wsród znajomych chorych. Strona internetowa mojej firemki jest w przebudowie/budowie. jak juz bedzie gotowa to umieszczę tam link. Ulotki mozna rozkładac rowniez w aptekach i przychodniach nie tylko onkologicznych.
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group