1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 2
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Centrum Onkologii w Warszawie
jogi45

Odpowiedzi: 13
Wyświetleń: 28315

PostDział: Centra Onkologii, szpitale, leczenie   Wysłany: 2009-05-02, 13:41   Temat: Centrum Onkologii w Warszawie
Mral serdeczne dzięki. Tego szukałam. Nikt nie nazwał tego nowotwór głowy i szyi ale też myślę że to jest to. Pet nie wskazuje na jakies znaczące wychwyty w innych miejscach ale śladowe są więc może tworzą sie juz przerzuty do innych tkanek. Chemioterapia nie daje zadowalających wyników wiec myśle że radio to dobra metoda. Niepokoi mnie tylko że nie wykonano wszystkich możliwych badań. poza tym być może po radioterapii bedę potrzebowała dobrego lekarza. Przeczytam info z linku który mi przysłałaś to napewno będę wiedziała wiecej. A jeśli ktoś potrzebuje jakies konkrety o centrum w Szczecinie to chętnie pomogę.
  Temat: Centrum Onkologii w Warszawie
jogi45

Odpowiedzi: 13
Wyświetleń: 28315

PostDział: Centra Onkologii, szpitale, leczenie   Wysłany: 2009-05-01, 22:03   Temat: Centrum Onkologii w Warszawie
Chciałabym skorzystac z pomocy poradni onkologicznej centrum onkologii w Warszawie ale potrzebuje więcej informacji i przede wszystkim opinii osób które są tam pacjentami. Mam raka płaskonabłonkowego. Ognisko początkowe nieustalone, zalecona radioterapia. Szukam info i lekarza który rzetelnie powie mi czy to jest jedyna metoda leczenia, najlepsza w moim przypadku i ew. co jeszcze moge zrobić.
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group