1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 3
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Dlaczgo jestem na Forum ?
jogi45

Odpowiedzi: 72
Wyświetleń: 33823

PostDział: Hyde Park   Wysłany: 2010-02-18, 10:34   Temat: Dlaczgo jestem na Forum ?
Zevit - mam nadzieję doczekać ukończenia twojego studiowania. Jeśli będziesz tu cały czas obecny to masz we mnie pierwsza pacjentkę. Powodzenia.
  Temat: Dlaczgo jestem na Forum ?
jogi45

Odpowiedzi: 72
Wyświetleń: 33823

PostDział: Hyde Park   Wysłany: 2009-10-22, 19:47   Temat: Dlaczgo jestem na Forum ?
Jestem na forum codziennie. Bez niego bym sobie nie poradziła. To najlepsze co mogło mnie spotkać w czasie choroby. Z natury jestem samotnikiem a i charakterek mam nielekki a tu znajduję bratnie dusze własnie wtedy kiedy potrzebuję. Czasem wydaje mi się że egoistycznie wykorzystuję to forum by sie pożalić i żeby mnie wtedy ktos pogłaskał. I zawsze to znajduję. (przepraszam że wiecej biorę niż daję)
Dlatego jestem na forum.
  Temat: Dlaczgo jestem na Forum ?
jogi45

Odpowiedzi: 72
Wyświetleń: 33823

PostDział: Hyde Park   Wysłany: 2009-05-01, 21:53   Temat: Dlaczgo jestem na Forum ?
Dlaczego jestem na forum? Bo szukam takich jak ja, którzy są na początku choroby ale jeszcze bardziej potrzebuję wiedzy tych którzy przeszli już więcej . Czytam zwierzenia innych żeby przygotować sie na to co może mnie spotkać. Chcę być wśród tych co starają się nie myśleć o chorobie. Nie zawsze znajduję odpowiedzi na nurtujące mnie pytania. Również nie wszystkie wątki czytam (ale czytam wypowiedzi tych co mają coś do przekazania nawet na temat choroby która mnie nie dotyczy ale ich doświadczenie jest dla mnie ważne.)
Mam wsparcie w rodzinie, czuję ich zainteresowanie i troskę ale potrzebuje przynależności do tych co rozumieją się bez słów i potrafia bez zbednej obłudy i wprost rozmawiać o chorobie.
Mral czesto wspomina o chorobach współistniejących. myślę że to duży problem walczyć z dwoma problemami ale to wszystko co moge na ten temat powiedzieć więc nie będe czarować że wiem itd. Dlatego nie wypowiadam sie w wątkach które mnie nie dotyczą.
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group