1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 2
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: sprawy techniczne i zmiany w kadrze :)
jogi45

Odpowiedzi: 15
Wyświetleń: 11887

PostDział: Życie Forum   Wysłany: 2009-05-07, 00:10   Temat: sprawy techniczne i zmiany w kadrze :)
Ach tak to działa? Dzieki!! Spróbuję. Moja babcia mówiła "jak sie kto nauczy to śpi i mruczy" w sensie że powtarzamy pewne czynnosci bezmyślnie a ja zapomniałam,że w naszym matrixie uczymy sie do końca życia. A nie mówiłam że boje się komputera ? a jak coś zepsuję ? Żartuje aż tak źle nie jest - sama sie dowiedziałam gdzie jest literka ź na klawiaturze i umiem pisać niemieckie znaki wykorzystując klawiature numeryczną!!! :-D Ale do czego sa te strzałeczki obok i te wszystkie insert, delete to juz nie wiem. Zaczekam aż mi sie porodzą wnuki to mnie nauczą.
  Temat: sprawy techniczne i zmiany w kadrze :)
jogi45

Odpowiedzi: 15
Wyświetleń: 11887

PostDział: Życie Forum   Wysłany: 2009-05-06, 02:10   Temat: sprawy techniczne i zmiany w kadrze :)
jeśli chodzi o sprawy techniczne to nie dałoby sie tak zrobić by wchodząc w temat posty pokazywały sie od najnowszego. Teraz otwieraja się od strony pierwszej, potem wybieram ostatnią i jade do końca strony by wreszcie przeczytać nowy post. Można to odwrócić?
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group