1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 4
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Wakacje
jogi45

Odpowiedzi: 52
Wyświetleń: 20656

PostDział: Hyde Park   Wysłany: 2010-07-02, 12:53   Temat: Wakacje
Wiem,był juz wątek "wakacje"ale z dopiskiem 2009. może ten zostawimy bez określenia roku i pory roku żeby nie zaśmiecać forum.
to juz moje drugie wakacje z onkologią. poprzednie były straszne - pół czerwca w szpitalu, lipiec" lizanie ran" sierpień czekanie na radioterapię. Teraz też nie mogę sobie pozwolić na dłuższe wyjazdy ale weckend w Międzyzdrojach to może być co tydzień. Właśnie dziś wyjeżdżam. Kupiłam parasol plażowy żeby mnie słonko za dużo nie widziało. Nie lubie sie opalać a niedawne problemy z "rybką" są dobrą wymówką.
Wiem że nie wszyscy mogą sobie pozwolić na wypoczynek w tym roku wiec ich przepraszam za drażliwy temat ale zachęcam do łykania świeżego powietrza choćby na zacienionym balkonie czy przy otwartym oknie, nawet w łóżku.
Moje zwykle bardzo zimne biuro teraz jest najprzyjemniejszym miejscem w okolicy.

[ Komentarz dodany przez: Richelieu: 2010-07-02, 17:28 ]
Jogi, bardzo słuszna uwaga, zgodnie z Twoją sugestią oba wątki scaliłem do jednego, zatytułowanego przez Ciebie ogólnie.
Ja wprawdzie już w tym roku "po", ale wszystkim życzę miłych i udanych realizacji wakacyjnych planów.
  Temat: Wakacje
jogi45

Odpowiedzi: 52
Wyświetleń: 20656

PostDział: Hyde Park   Wysłany: 2009-07-23, 19:12   Temat: Wakacje
Nie wiem co ci powiedziec poza "zachowaj spokój" Straszna "pomyłka" piguły. I taka jest u nas służba zdrowia. Nawet prywatna. zreszta jesteś pacjentka NFZtu. Trzymaj się, nie daj się !!!
  Temat: Wakacje
jogi45

Odpowiedzi: 52
Wyświetleń: 20656

PostDział: Hyde Park   Wysłany: 2009-07-23, 17:17   Temat: Wakacje
Jak sie czuje nasza droga Mral? Serducho sie uspokoiło? Cisnienie w normie? czy już wiadomo skąd to się wzięło? Znajdzieś chwile czasu i ochoty by napisać jak jest w twoim szpitalu?
Może wrócisz już na sobotę do domu?
  Temat: Wakacje
jogi45

Odpowiedzi: 52
Wyświetleń: 20656

PostDział: Hyde Park   Wysłany: 2009-07-22, 17:32   Temat: Wakacje
Mral - bardzo mi przykro że jesteś w szpitalu, ale teraz marsz do domu!! :) Oczywiście żartuję , gdybyś mogła iśc to nie czekałabys na moją zachętę.
A teraz do kangura, który jednak nie wszystko wie o lecznicach polskich. Są szpitale w których rygorystycznie przestrzegać trzeba stroju wieczorowego tzn. piżamka przez cały dzień. Czasem gonią za używanie czajniczka. Pod powłoczka na poduszkę bywa włożony worek foliowy "dla higieny" Ciepła woda jest dla pierwszych pacjentów a prysznice nie mają zasłonek. Ale bywa całkiem inaczej - pacjent przebiera się w ciągu dnia w "cywilki" po godzinie 15 może sobie iśc na szpitalne planty. Na korytarzu stoi ogromna lodówka dla chorych, w sali oprócz łóżek są stoliki i krzesełka by przyzwoicie zjeśc posiłek który można wybrac az kilku proponowanych. Jednym słowem mamy warunki od paki do hotelu. Przerobiłam osobiście wszystko
Szpitale mają swoja sieć ale trudno sie do nich podpiąć. Ja miałam okazje skorzystać z niezabezpieczonego łącza jednego z lekarzy ale nie zrobiłam tego. Laptop nie jest zakazany - chyba że zakłuca pracę jakichś urządzeń podłączonych do pacjenta. Przecież w karcie praw pacjenta mamy zagwarantowany kontakt z najbiższymi a internet też do tego służy. Pacjenci po przebudzeniu po operacji nie wołają pić tylko prosżą o swoją komórkę.
I nie wszyscy lekarze pracują za łapówki albo szczególnie na rzecz swoich prywatnych pacjentów.
Całe szczzęście że możemy mieć kontakt z Mral jeśli tylko ona zechce. Przecież nie jest sama. A może będzie potrzebowała rady od DSS albo kilku ciepłych słów od pozostałych. Po to jesteśmy.
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group