1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znaleziono 1 wynik
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Leczenie słowem
jogi45

Odpowiedzi: 10
Wyświetleń: 8221

PostDział: Wspomaganie konwencjonalnego leczenia onkologicznego   Wysłany: 2010-04-09, 23:14   Temat: Leczenie słowem
Kiedy jest ogólnie kiepsko i w tym "kiepsko' zostaję sama, kiedy nie ma sie komu pożalic i nikt nie powie wytartego " bedzie dobrze' to na pewno nie bedzie dobrze.rak staje się wielki a ból pojawia sie tam gdzie go wcale nie ma. Ale jesli ktoś kto nawet fizycznie jest daleko ale da znac że wie i mysli i wierzy i chce by było lepiej to ja też wierze że będzie lepiej, że już jest dobrze bo przecież ból czy inne cierpienie minie i wcale nie jest takie wielkie jak mi się w tym momencie wydaje. Jeśli inni chca ze mną walczyć to zwyciężymy a czuję się zobowiązana do tego by sie nie poddawać. Przechodziłam to.
Co do przykładu z pobieraniem krwi to mam podobna metodę. najpierw mówię cos w stylu że przykro mi że mam takie żyły ale nie boje sie pobierania krwi i wiem że czasem trzeba kłuc kilka razy. A u lekarza jesli tylko sprawia wrażenie normalnego to ja okazuje mu zaufanie. Jesli jednak sie zawiode to staram się zmienić lekarza bez komentowania wizyty u pierwszego. lubie przebywac wśród ludzi pogodnych ( nie mylić z wesołkowatością) Uśmiech na twarzy i przyjazna rozmowa moga czynić cuda a na pewno rozlużnić ciężka atmosferę np. przed gabinetem lekarskim.
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group