1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 8
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Guz ślinianki
jerzozwiesz@amorki.pl

Odpowiedzi: 81
Wyświetleń: 44884

PostDział: Nowotwory układu krwiotwórczego   Wysłany: 2010-05-23, 08:30   Temat: Guz ślinianki
Killerka każdy żyje na bombie zegarowej-od urodzenia.Co Cię czeka za 10 czy 50 lat nie wie nikt Ty zaczęłaś myśleć o tym.Żyj tu i teraz i miłego wypoczynku.Przetraw to sobie ;)
  Temat: Guz ślinianki
jerzozwiesz@amorki.pl

Odpowiedzi: 81
Wyświetleń: 44884

PostDział: Nowotwory układu krwiotwórczego   Wysłany: 2010-05-22, 08:23   Temat: Guz ślinianki
DSS Ci napisała;NIE MASZ RAKA.Nie przesadzaj z wyobrażnią-Szklanka jest do połowy pełna nie do połowy pusta. ;) Ja widzę swojego raka jako niewielki pryszcz na nosie i cieszę się że mam praktycznie połowe Florydy za sobą-nawet nie próbuję się zastanawiać co będzie dalej.Mam sam sobie psuć samopoczucie?skądś jednak dobre :lol: Nie bądż własnym katem :uuu: Nic Ci nie będzie :mrgreen:
  Temat: Guz ślinianki
jerzozwiesz@amorki.pl

Odpowiedzi: 81
Wyświetleń: 44884

PostDział: Nowotwory układu krwiotwórczego   Wysłany: 2010-05-13, 20:13   Temat: Guz ślinianki
I bardzo dobrze że tak odreagowałaś-wcześniej nie było czasu na rozczulanie się a teraz można powiedzieć wypłakałaś konto :-D Będzie już tylko lepiej :bravo"
  Temat: Guz ślinianki
jerzozwiesz@amorki.pl

Odpowiedzi: 81
Wyświetleń: 44884

PostDział: Nowotwory układu krwiotwórczego   Wysłany: 2010-05-11, 20:33   Temat: Guz ślinianki
Nie wywijaj nadmiernie szczękami,to nie znaczy że masz nie poruszać.To samo minie dobrze że masz kości nienaruszone mięsko dojdzie do siebie-najpierw szybko - do pełnej sprawności-sama końcówka trochę wolniej.Głowne nerwy są całe a te drobniutkie się same regenerują :bravo"
  Temat: Guz ślinianki
jerzozwiesz@amorki.pl

Odpowiedzi: 81
Wyświetleń: 44884

PostDział: Nowotwory układu krwiotwórczego   Wysłany: 2010-05-05, 17:37   Temat: Coś
Nie tak?Wiem że możeśz się odezwać.Zrób to wszyscy coś wymyślimy ;)
  Temat: Guz ślinianki
jerzozwiesz@amorki.pl

Odpowiedzi: 81
Wyświetleń: 44884

PostDział: Nowotwory układu krwiotwórczego   Wysłany: 2010-03-27, 17:29   Temat: Guz ślinianki
Kuria coś kręcą.Mnie usuneli 8 zdrowych zębów razem z kością żuchwy lewa strona 04.02.2010.Szczęśliwy indianin to ja nie jestem ale nerw twarzowy wg mnie całkiem działa.Ślinianka szt 1 też poszła do badań i 17 węzłów chłonnych pod żuchwą i od jej stawu do mostka.Były zdrowe ślinianka też jedynie dziąsło zaczęło być wrogiem.Zabieg trwał 6 godzin więc nie była to bajka.
  Temat: Guz ślinianki
jerzozwiesz@amorki.pl

Odpowiedzi: 81
Wyświetleń: 44884

PostDział: Nowotwory układu krwiotwórczego   Wysłany: 2010-03-26, 19:05   Temat: Guz ślinianki
Jeśli tylko ślinianki Ci usuną to powinni to zrobić od wewnątrz.Bez blizn.Jeśli dojdą węzły chłonne to wygląd zależy od chirurga.W szczęce robi to praktycznie niewidocznie na szyi jest rysa wzdłuż ściegna którym kręciśz głową.Mało widoczna mi 3 tygodnie temu zdjęli szwy i jest całkiem nieżle.Jak każe się przyjrzeć i zadrę głowę do góry to oczywiście widać ale...Sama wiesz.Niedobrze że nie wiadomo co Ci naprawdę jest.Gdzie się leczysz?
  Temat: Guz ślinianki
jerzozwiesz@amorki.pl

Odpowiedzi: 81
Wyświetleń: 44884

PostDział: Nowotwory układu krwiotwórczego   Wysłany: 2010-03-26, 17:10   Temat: Guz ślinianki
Wyrwij chwasta.Ja już mam to za sobą.Usunęli mi lewą połowę żuchwy.Było warto dla własnej satysfakcji,żeby pasażer na gapę pierwszy skończył w formalinie.Polecam klinikę w stolicy ul.Lindleya4 p.dr Zawadzki Paweł.Wygrasz wystarczy że wyprzedzisz go tylko o krok.Pozdrawiam :)
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group