1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 2
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: okruszek - komentarze
izowita

Odpowiedzi: 2
Wyświetleń: 3334

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2012-10-25, 13:02   Temat: okruszek - komentarze
okruszek napisał/a:
Dziś rano, po wczorajszej informacji, miałam napadzik lęku i płaczu. Wypłakałam się do własnego kota i jest mi lepiej. Takie spuszczenie napięcia dobrze robi, trochę oczyszcza i przynosi ulgę.

Oj pierwsze dwa dni od diagnozy przepłakalam prawie całe. Oczywiscie nie przy rodzicach. Tatę wspierałam, mowilam że czytałam w necie, że to sie leczy, że bedzie dobrze - sama nawet w to uwierzyłam bo niby skąd brać siłe na walke z potworem.....
Bylo przyzwoicie 15 miesięcy i cieszę się ze dane nam było jeszcze troche pobyc razem.
  Temat: okruszek - komentarze
izowita

Odpowiedzi: 2
Wyświetleń: 3334

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2012-10-25, 10:51   Temat: okruszek - komentarze
>> Komentarze dotyczą tego wątku <<


okruszek napisał/a:
Miałam jeszcze nadzieję, że to udar, ale niestety nie.

Wiem co czujesz ... Z moim tatą było dokładnie tak samo tyle, że noga i ręka była lewa.

Myslelismy, że to udar. Trafilismy do szpitala jeszcze ze swiadomoscia udaru. Wyniki pokazały to czego obawialismy się najbardziej. Tato już wtedy miewał stany częstego spania i tylko chwilami był swiadomy. Mało mówil, mało pytał. Widać było że Tato bardzo chiał wyzdrowieć bo dopoki mógl to trenowal rękę i nogę.
Spodziewalismy się tego bo walczylismy z DRP choć nadzieja umarła ostatnia. Nie powiedziałysmy mu z Mamą - do konca wierzyl, że to był udar i szpital mu pomoże ......

Trzymaj sie mocno bo ciężka walka przed wami - walczcie z całych sił. Dbaj o Tatę spedzaj z nim czas i dopilnuj by miał dobre samopoczucie bo to wiele robi w trzymaniu się przy życiu. Przytulam.
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group