1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 11
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Chłoniak
iwona1975

Odpowiedzi: 22
Wyświetleń: 12511

PostDział: Nowotwory układu krwiotwórczego   Wysłany: 2013-05-30, 21:33   Temat: chloniak
Wreszcie mam duzo wiecej informacji niz kilka tygodni temu,otoz maz nie podpisal zadnego oswiadeczenia i zgody na chemioterapie,kiedy zapytalam o to lekarz byla bardzo zmieszana.W wydanych mi dokumentach meza znalazlam o dziwo!!podrobiony jego podpis,wiec to juz daje duzo do myslenia.Z oddzialu ratunkowego tez chcialam dokumentacje meza jednak dowiedzialam sie ,ze maz mnie nie upowaznil do wgladu,jest tylko notatka lekarza ze pacjent nie byl w stanie niczego podpisac,a to kompletna bzdura,maz byl jeszcze ok7 godzin swiadom gdzie jest i co robi,rozmawial z nami normalnie,wiec dziwne to troszke.Rozmawiajac z p.onkolog zapytalam czy gdyby maz nie dostal tej chemii tak jak nie wyrazil zgody zmarlby w tak szybkim czasie jak to sie talo?stwierdzila ze zylby jeszcze tydzien ,dwa,lub 4 miesiace,jednak czy to cos by dalo?Pewnie dla tej pani to zadna roznica dzien czy tydzien,a dla mojego meza to cala wiecznosc.Znalazlam tez notatke o tym ze dyskutuja o przeniesieniu meza na oddzial onkologiczny jednak dyskusja trwala za dlugo bo ponad miesiac wiec moj maz nawet nie zdazyl na nim byc.Wiec czy ja mam powod zeby sie czegos czepiac czy to jest standart leczenia?
  Temat: Chłoniak
iwona1975

Odpowiedzi: 22
Wyświetleń: 12511

PostDział: Nowotwory układu krwiotwórczego   Wysłany: 2013-05-10, 21:14   Temat: Chłoniak
Dziekuje za wsparcie Caroline,powiedz mi czy doszukalas sie czegos?Masz jakis trop?A na co mama chorowala?Bo to tez dziwne ze w ciagu 5 dni przestala normalnie funkcjonowac...trzymaj sie kochana bo teraz potrzebujemy wsparcia...ja nawet nie daje mysla dojsc ze maz nie zyje,dla mnie to nie do pojecia...mam wizyte 16 maja u psychologa wiec zobaczymy jak mi pomoze..
  Temat: Chłoniak
iwona1975

Odpowiedzi: 22
Wyświetleń: 12511

PostDział: Nowotwory układu krwiotwórczego   Wysłany: 2013-05-10, 08:31   Temat: Chłoniak
Moge przysiadz ze nic nie podpisywal,bylam z nim jak spotkalismy sie piwrwszy raz z lekarz.Maz otrzymal recepte na polprazol,encorton,hydroxyzyne ,flukonazol,heviran...wiem zze nic tym nie wskoram,Maz nie wroci i wyda sie to wszystkim moze smieszne po co doszukuje sie szczegolow,ale chce zeby ta lekarz wiedziala ,ze ja wiem ,ze zostal popelniony jakis blad.Cala rozmowa z nia odbyla sie tak szybko ze nawet nie zdazylam pomyslec o co mam zapytac.Wydaje mi sie ze nalezy wierzyc choc troche lakarzowi a tu wychodzi na to ze nalezy samemu doczytywac sie wszystkiego.Dlatego prosze was o jakakolwiek pomoc.Poinformowanie mnie o podpisaniu dokumentu sprawilo ,ze jestem bardziej pewna bledu lekarskiego.
  Temat: Chłoniak
iwona1975

Odpowiedzi: 22
Wyświetleń: 12511

PostDział: Nowotwory układu krwiotwórczego   Wysłany: 2013-05-09, 19:31   Temat: Chłoniak
Przeprasza Caroline ale dopiero dzis zajrzalam na Twoja odpowiedz. Otoz Tobie powiedziano o ewentualnych konsekwencjach chemii a mi czlowiekowi ktory nie ma bladego pojecia o tej dziedzinie medycyny nie powiedziano nic. Maz lezal w szpitalu zakazno gruzlicznym gdyz mial zoltaczke. Kiedy otrzymalismy wyniki biopsji ordynator z usmiechem na twarzy powiedzial mi ze to nie trzustka tylko chloniak i to ten lepszy bo bardzo dobrze reaguje na chemie wiec bedzie ok. Zdziwilam sie troszke bo miesiac wczesniej lekarz mowila mi ze nie nadaje sie maz na chemie. Kiedy zapytalam ordynatora o szczegoly chemii i leczenia powiedzial ze to nie jego dziedzina i musze porozmawiac na ten temat z doktor u ktorej teraz bedzie sie leczyl maz. Wiedzialam niewiele bo nawet nie moglam poczytac na internecie gdyz bylam z mezem caly czas w szpitalu. Kiedy przewieziono go na oddzial dzienny chemii, doktor osluchala go, zobaczyla ze dalam jej plyty z tk i stwierdzila ze nie umie z nich czytac i na nastepny dzien mam jej dostarczyc opis. Potem maz dostal 5 tabletek Encortonu i za 3 godz.chemie. Dostalismy tez skierowanie na przyszly tydzien na pobranie krwi i szpiku. I tyle... kiedy zapytalam jej ile musi przyjac chemii stwierdzila ze okolo 8. Na karcie informacyjnej zdazyla doczytac ze wrazie gdyby nerki przestaly pracowac wezwac pogotowie. Dostalismy recepty i do domu... Czyli wszystko prawidlowo?
  Temat: Chłoniak
iwona1975

Odpowiedzi: 22
Wyświetleń: 12511

PostDział: Nowotwory układu krwiotwórczego   Wysłany: 2013-04-27, 10:26   Temat: Chłoniak
No wlasnie,rozpadaja sie...pamietam slowa ordynatora po otrzymaniu wynikow biopsji,p.Iwonko to nie trzustka,to chloniak i to ten lepszy,ktory dobrze reaguje na chemie.A kilka dni tygodni wczesniej jego lekarz prowadzaca mowila ze Maciek jest za slaby na chemie.To po co sie zgodzila???Zeby szybciej umarl???Wracajac do domu mial podobno wyniki dobre,jesli to tak mozna nazwac,i co nagle w ciagu kilku godzin wszystko zaczelo siadac?nerki ,watroba....nie wiem moze ja szukam dziury w calym ale nie wydaje mi sie zeby wszystko co zrobili lekarze bylo prawidlowe.Bedac ostatnio u Meza lakarki,zapytalam czy moze mi spojrzec w oczy i powiedziec ze zrobila dla niego wszystko?powiedziala ze tak,ale z opuszczona glowa...
  Temat: Chłoniak
iwona1975

Odpowiedzi: 22
Wyświetleń: 12511

PostDział: Nowotwory układu krwiotwórczego   Wysłany: 2013-04-25, 22:49   Temat: Chłoniak
NO WLASNIE CHODZI O TO ZE DOSTAL PIERWSZA CHEMIE,I SKIEROWANIA NA SZPIK I KREW KTORE MIAL ZROBIC ZA KILKA DNI.w PIATEK KIEDY BYL NA CHEMI CZUL SIE NAPRAWDE DOBRZE,W SOBOTE DO GODZI POPOLUDNIOWYCH TEZ I NAGLE BOL KTORY BYL NIEDOOPISANIA.NA ODDZIALE RATUNKOWYM STWIERDZONO ZE TO CHEMIA SPOWODOWALA ZE NERKI ,WATROBA PRZESTALY DZIALAC....MIMO IZ DOSTAL MALA DAWKE.JUTRO POJDE NA ODDZIAL HEMATOLOGII PO JEGO DOKUMENTY.CZYZBY TA CHEMIA GO ZABILA?MA ZDOSTAL DUZE DAWKI MORFINY,POWIEDZCIE MI TYLKO CZY PO NIEJ NAPRAWDE NIC GO JUZ NIE BOLALO?

[ Komentarz dodany przez Moderatora: absenteeism: 2013-04-25, 22:51 ]
Nie pisz z włączonym CapsLockiem (WIELKIMI literami).

[ Dodano: 2013-04-26, 08:40 ]
nie wiedzialam,przepraszam
  Temat: Chłoniak
iwona1975

Odpowiedzi: 22
Wyświetleń: 12511

PostDział: Nowotwory układu krwiotwórczego   Wysłany: 2013-04-25, 12:01   Temat: Chłoniak
w sumie to chyba juz nie wazne...bo maz umarl...
  Temat: Chłoniak
iwona1975

Odpowiedzi: 22
Wyświetleń: 12511

PostDział: Nowotwory układu krwiotwórczego   Wysłany: 2013-04-25, 10:16   Temat: Chłoniak
witam czy ktos moze czytal te opisy?
  Temat: Chłoniak
iwona1975

Odpowiedzi: 22
Wyświetleń: 12511

PostDział: Nowotwory układu krwiotwórczego   Wysłany: 2013-04-23, 20:34   Temat: Chłoniak
CHCE ZEBY KTOS PRZECZYTAL TO I POWIEDZIAL CZY MAZ KWALIFIKOWAL SIE DO CHEMII.
  Temat: Chłoniak
iwona1975

Odpowiedzi: 22
Wyświetleń: 12511

PostDział: Nowotwory układu krwiotwórczego   Wysłany: 2013-04-23, 18:50   Temat: Chłoniak
Prosze o spojrzenie na 1 licznych opisow i napisanie mi cos wiecej....

[ Dodano: 2013-04-23, 18:51 ]
skan ciag dalszy



  Temat: Chłoniak
iwona1975

Odpowiedzi: 22
Wyświetleń: 12511

PostDział: Nowotwory układu krwiotwórczego   Wysłany: 2013-04-23, 16:07   Temat: Chłoniak
Witam serdecznie.U Mojego meza wykryto chloniaka 14 lutego.2 tygodnie temu maz zmarl.Znalazlam Waze forum dopiero teraz ,kiedy jest za pozno...ale mecza mnie pewne pytania,bo wydaje mi sie ze nie zostalo zrobione wszystko zeby moj Maciek zyl.Czy moge tu dac wyniki i wypisy ze szpitala?czy ktos wyjasni mi te wszystkie sformuowania?

[ Komentarz dodany przez Moderatora: Finlandia: 2013-04-23, 16:30 ]
Wydzielono temat.
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group