1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znaleziono 1 wynik
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: KasiaC - komentarze (vf7)
iwka3219

Odpowiedzi: 359
Wyświetleń: 47494

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2012-08-25, 13:40   Temat: KasiaC - komentarze (vf7)
Witaj Kasiu,

Rzadko pisze, rzadko zagladam na forum - m. in. z powodow jakie wymienila Kruszynka. Niesprawiedliwosc i slepota mnie razi.. A jak zagladam, to tylko do zaprzyjazionych watkow, chociaz ja i tak mam z tymi osobami kontakt tel. Co nie zmienia faktu, ze to Forum jest zwyczajnie bardzo potrzebne i ludzie robia tu duza prace !

Jesli moge, cos "doradze":
Absolutnie nie powinnas ograniczac sie tylko do podgladania. Jesli masz potrzebna opowiedzenia czegos, podzielenia sie, tu znajdziesz najlepszych sluchaczy.

Chesz sie poddac tej dziwnej krucjacie ? ( uwierz mi rzeczona osoba, pewnie siedzi i sie glupio usmiecha do kompa ) Szkoda, ze ten psycholog co zrobil "portret psychologiczny " majkelkowi, nie zrobi takowego tej Pani..
A jo_a to przede wszystkim jak chce zmian, niech zacznie od siebie. Bo od tego sie przeciez powinno zaczynac.
Takie osoby, czesto gesto chca porzadkowac inne podworka, a najwiekszy balagan i tak maja na swoim wlasnym.
Zreszta ma to potwierdzenie historyczne, nie tylko psychologiczne!
Cale szczescie predzej czy pozniej czas obalal takie jednostki!

Tanta animorum imbecillitas est, ubi ratio discessit!

Nie poddawaj sie chamstwu!

A cytowny kiedys przez ta Pania kodeks, zawiera tez ciekawy art dotyczacy ochrony dóbr osobistych, nie wspominajac juz o ratyfikowych przez Polske traktatach miedzynarodowych. No nic, czytamy to co nam akurat wygodne...


Kasiu pisz i nie czuj sie nijak. To nie Ty powinnas!

I do kiedys tam....
Iw
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group