1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znaleziono 1 wynik
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: rak przełyku
irena0615

Odpowiedzi: 44
Wyświetleń: 23953

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2010-09-24, 06:50   Temat: rak przełyku
anulka111 napisał/a:
miał robioną gastroskopię i pobieranych 18 wycinków,każdy z nich był zajety rakiem:( potem w warszawie robili mu bronchoskopię ,płuca sa czyste ... inne narządy też... przeciek i powiekszony węzeł chłonny.Powiedzieli że rak złośliwy. operacja ma trwać cały dzień i powiedzieli że sa szanse na wyleczenie. Tata przełyka pokarmy stałe ale z trudnością,musi duzo popijać. Nic więcej nie mówili. Operacje ma wykonywać Profesor Tadeusz Orłowski,troche o nim czytałam.



anulka111 - to sa dobre wiadomosci ,( ja wiem w pewnym sensie oczywiscie ) ze bedzie operowany - to jest dobra wiadomosc !!!! ze nie ma wiekszych przerzutow !! Przy takiej operacji i tak wycinaja wezly chlonne ( z tego co ja sie naczytalam w internecie wezly chlonne sa jak gabka dla raka , szybko sie przerzuca na nie , wiec jest to normalne ze czy zdrowe czy zajete niektore z wezlow chlonnych sa wycinnane). Glowa do gory , warszaw jest jednym z lepszych osrodkow onkologicznych .Trzymam kciuki !!!!
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group