1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 6
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: U Gazdy
ina_b

Odpowiedzi: 7427
Wyświetleń: 881224

PostDział: Hyde Park   Wysłany: 2014-08-09, 21:09   Temat: U Gazdy
aż ukradłam i rzuciłam na swojego fejsika. Odkrycie wieczoru. Bardziej 'unplugged' już się nie dało :D
  Temat: U Gazdy
ina_b

Odpowiedzi: 7427
Wyświetleń: 881224

PostDział: Hyde Park   Wysłany: 2013-07-03, 12:46   Temat: U Gazdy
Jak na razie widzę dwie lodówki, czajnik elektryczny i jadłospis, który nie do końca zgadza się z tym, co dostajemy :-D Nie wiem, co jest w czelusciach kuchenki na oddziale, ale tam napisali, że wstęp wzbroniony, więc cóż ja mogę... A poważnie, to ja dziękuję za pierożki, z koleżanką bufet odwiedziłyśmy na małe co nieco.
  Temat: U Gazdy
ina_b

Odpowiedzi: 7427
Wyświetleń: 881224

PostDział: Hyde Park   Wysłany: 2013-07-03, 11:33   Temat: U Gazdy
Dyplomatycznie odpowiem, że lodów nie tykam - uratowałam się przed wycięciem migdałków, ale kosztem uważania na siebie (lody i zimne piwo zakazane). Hm,czy czegoś mi potrzeba :?ale?: może zdrową tarczycę? Jeden płat mi został, ale skubany zabija sam siebie i jest jednym wielkim hashimoto... Nie,no żart - raczej wszystko mam. Tylko poczęstunku brak, bo niestety sama się tu przytachałam i nie posiadam swojskiej kiełbasy tudzież pierogów...
  Temat: U Gazdy
ina_b

Odpowiedzi: 7427
Wyświetleń: 881224

PostDział: Hyde Park   Wysłany: 2013-07-03, 09:13   Temat: U Gazdy
Wczoraj nie było opcji, żebym się wyrwała z oddziału... Na przyjęcie czekałam do trzynastej, potem na pobranie krwi kolejną, potem spacer na kapsułkę z jodem, potem usg tarczycy, dalej wieczorna wizyta lekarza, no i padłam... Ja jestem na oddziale terapii izotopowej, na drugim pietrze, pokój 299, na mój stan wiedzy i ogarnięcia to jest stary budynek. Tyle że teraz w każdej chwili mogą po mnie zadzwonić na scyntygrafię, więc pielęgniarki mówiły, że wszystkie schadzki i odwiedziny najlepiej po piętnastej uskuteczniać.
  Temat: U Gazdy
ina_b

Odpowiedzi: 7427
Wyświetleń: 881224

PostDział: Hyde Park   Wysłany: 2013-06-30, 17:46   Temat: U Gazdy
Ja tam się nie znam - to mój pierwszy raz ;) "z jodem" (tzn. scyntygrafie różnego typu). Postaram się dotrzeć.
  Temat: U Gazdy
ina_b

Odpowiedzi: 7427
Wyświetleń: 881224

PostDział: Hyde Park   Wysłany: 2013-06-30, 13:34   Temat: U Gazdy
Gazdo, a wyjaśnisz mi, jak tam dotrzeć do Ciebie do szpitalnej sali? Jak dotąd bywałam tylko w Zakładzie Medycyny Nuklearnej i Endokrynologii Onkologicznej, więc nie bardzo się orientuję w rozkładzie całości. Od wtorku będę na diagnostyce izotopowej, ale chyba niegroźna dla otoczenia.
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group