1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 5
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Dla mnie wyrok
ileene

Odpowiedzi: 114
Wyświetleń: 53614

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2014-06-19, 07:32   Temat: Dla mnie wyrok
Tutaj masz

http://www.forum-onkologi...-mm-vt10009.htm

Post 6-8.
  Temat: Dla mnie wyrok
ileene

Odpowiedzi: 114
Wyświetleń: 53614

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2014-06-18, 17:28   Temat: Dla mnie wyrok
Prawdopodobnie dlatego nie zlecił bo masz konsultację, trzeba czekać co prof. powie, jeżeli Ci ustali termin u siebie w szpitalu to tam napewno Ci zrobią wszystkie badania i co bedziesz teraz robić i potem zaś, wydaje mi się to bez sensu. Przecież i tak napewno bardzo odległego terminu mieć nie będziesz.
  Temat: Dla mnie wyrok
ileene

Odpowiedzi: 114
Wyświetleń: 53614

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2014-06-18, 16:19   Temat: Dla mnie wyrok
Aha, myślałam, że do szpitala, bo pisałaś wczoraj, że Ci mówił lekarz coś o skierowaniu.

Napewno w najbliższym czasie będą zlecone!
  Temat: Dla mnie wyrok
ileene

Odpowiedzi: 114
Wyświetleń: 53614

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2014-06-18, 15:51   Temat: Dla mnie wyrok
tak, zrobią Ci wszystkie badania na miejscu :)
  Temat: Dla mnie wyrok
ileene

Odpowiedzi: 114
Wyświetleń: 53614

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2014-06-18, 08:51   Temat: Dla mnie wyrok
To jest zrozumiałe, że potrzeba czasu na oswojenie się z taką diagnozą, wszyscy tutaj to doskonale rozumieją! dzisiaj rak to nie wyrok, szanse masz, także grunt to się nie poddawać i walczyć z pozytywnym nastawieniem - dam radę i wyjdę z tego i jak piszesz będzie git.

Dzisiaj masz wizytę w poradni zapisz sobie pytania (bo wiadomo możesz być/będziesz trochę zdenerwowana)jakie chcesz zadać lekarzowi, bo coś może umknąć.

Pozdrawiam.
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group