1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 3
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Wątek dla bezwstydnych :)
hate_cancer

Odpowiedzi: 1170
Wyświetleń: 329659

PostDział: Hyde Park   Wysłany: 2010-02-04, 19:59   Temat: Wątek dla bezwstydnych :)
No to do roboty! CV na prv i działamy! A tak szczerze to biuro fakt - mamy ładne, ludzie fajni - sami widzieliście - zestaw szaleńców i oryginałów z pozytywną energią, ale to niestety korporacja wręcz w książkowej formie, która szybko potrafi zdusić w zarodku dozę szalenstwa i momentalnie sprowadza człowieka na ziemie nie gwarantując przy tym miękkiego lądowania. Po cichu marzę o byciu taksówkarzem albo prowadzeniu warzywniaka :roll: pozdrawiam serdecznie, Agnieszka
pixi - "dwie kreski" cudo. no i kotek bardzo wyjściowy :lol:
  Temat: Wątek dla bezwstydnych :)
hate_cancer

Odpowiedzi: 1170
Wyświetleń: 329659

PostDział: Hyde Park   Wysłany: 2010-01-25, 21:28   Temat: Wątek dla bezwstydnych :)
:rott: |happy| No bardzo się ciesze, że sie Wam podoba. Mielismy niezły ubaw podczas kręcenia :lol: Sprawa jest o tyle skomplikowana, że całośc kręci się na jednym ujęciu, bez żadnego montażu, więc jak ktoś sie pomylił, to dawaj wszystko od poczatku, ale warto było!
DSS zdradze Ci tajemnice..., Twoi faworyci to prawnik i informatyk. Kto by pomyślał, no nie?
Jogi, co do tekstu, to masz rację. Jak się nad tym zastanowić, to jest nawet bardzo a'propos. Moze muzykę trzeba by zamienić na jakiś inny "podmiot liryczny" ;-) A ostatnie słowa rapującego kolegi w czapce "dobrze, ze jesteś, dzięki" dedykuję Wam wszystkim. DSS, szczególnie Tobie, bo bez Ciebie nie byłoby nas tu.
Pozdrawiam Was serdecznie, Agnieszka
  Temat: Wątek dla bezwstydnych :)
hate_cancer

Odpowiedzi: 1170
Wyświetleń: 329659

PostDział: Hyde Park   Wysłany: 2010-01-23, 23:13   Temat: Wątek dla bezwstydnych :)
A co tam.. to może i ja się ujawnię?
podsyłam linka na youtube


Nagralismy w pracy tak popularnego ostatnio lipduba ;-) Mam nadzieje, ze się Wam spodoba. Mnie widac w sekcji rapującej okolo 2:10... pozdrawiam
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group