1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 2
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Choroba mojego taty... Szukam pomocy :(
harieta

Odpowiedzi: 49
Wyświetleń: 14611

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2010-03-26, 19:43   Temat: Choroba mojego taty... Szukam pomocy :(
Daisy_2810 napisał/a:
Wiem, że tutaj też wszyscy są bardzo pomocni, chociaż mam nadzieję, że ze swoim problemem nie będę musiała zawracać wam głowy i że jednak wszystko skończy się dobrze :)

.. i tego Wam z calego serca zycze
:)
duza buzka
  Temat: Choroba mojego taty... Szukam pomocy :(
harieta

Odpowiedzi: 49
Wyświetleń: 14611

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2010-03-25, 21:37   Temat: Choroba mojego taty... Szukam pomocy :(
Witaj Daisy_2810,
Niestety fachowa odpowiedz to ode mnie raczej nie bedzie, poniewaz opiera sie na tylko na naszej osobistej walce.
Odnosnie stopnia zaawansowania to na pewno pojawia sie fachowe wypowiedzi od strony moderatorow.

Po chemii moj Tata byl bardzo slaby, w szczegolnosci klopoty z miesniami, ktore byly jakby calkiem zwiotczale, apetytu tata tez nie mial.
Mniej wiecej po tygodniu stan sie zaczal stopniowo poprawiac, zyskiwal na sile i jadl prawie tyle co zawsze.
Chyba jednak kazdy organizm reaguje inaczej, na forum znajdziesz wiele watkow, gdzie chory duzo lepiej znosil chemioterapie.

Przykro mi, ze i Ty musialas zawitac tu do nas z tym paskudztwem w rodzinie, ale lepiej trafic nie mozesz, wiedza, pomoc i duchowe wsparcie emanuje od kazdego.
Dla mnie to jak zaoczna "rodzina" :mrgreen:
Zycze sily i wytrwania w walce

pozdrawiam
Ewa
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group