1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 8
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Rak jelita grubego u mojej kochanej żony...
hany

Odpowiedzi: 252
Wyświetleń: 110752

PostDział: Opieka paliatywna   Wysłany: 2012-04-12, 23:37   Temat: Rak jelita grubego u mojej kochanej żony...
Przykro mi Friend, przyjmij moje kondolencje. Twoja zona teraz juz nie cierpi, jestem pewna ze jest w dobrych rekach i bedzie spogladala na Ciebie i Wasze corki z gory.
  Temat: Rak jelita grubego u mojej kochanej żony...
hany

Odpowiedzi: 252
Wyświetleń: 110752

PostDział: Opieka paliatywna   Wysłany: 2012-04-05, 19:36   Temat: Rak jelita grubego u mojej kochanej żony...
Super!Pogodnych Swiat Tobie zycze i wytrwalosci.
  Temat: Rak jelita grubego u mojej kochanej żony...
hany

Odpowiedzi: 252
Wyświetleń: 110752

PostDział: Opieka paliatywna   Wysłany: 2012-04-04, 18:50   Temat: Rak jelita grubego u mojej kochanej żony...
Jak najbardziej zostan na noc.Trzymaj sie Friend.
  Temat: Rak jelita grubego u mojej kochanej żony...
hany

Odpowiedzi: 252
Wyświetleń: 110752

PostDział: Opieka paliatywna   Wysłany: 2012-04-03, 22:51   Temat: Rak jelita grubego u mojej kochanej żony...
Dobrze zrobiles ze wziales opieke, bedziesz mogl byc przy zonie caly czas.
  Temat: Rak jelita grubego u mojej kochanej żony...
hany

Odpowiedzi: 252
Wyświetleń: 110752

PostDział: Opieka paliatywna   Wysłany: 2012-04-02, 20:05   Temat: Rak jelita grubego u mojej kochanej żony...
Trzymaj sie Friend jestem myslami z Wami.Rozumiem jak sie czujesz i wiem ze nadzieja zawsze umiera ostatnia. A tesciowi nie musisz wszystkiego uswiadamiac, jesli jest w zlym stanie psychicznym im mniej wie tym lepiej.Pozdrawiam
  Temat: Rak jelita grubego u mojej kochanej żony...
hany

Odpowiedzi: 252
Wyświetleń: 110752

PostDział: Opieka paliatywna   Wysłany: 2012-03-30, 19:23   Temat: Rak jelita grubego u mojej kochanej żony...
Friend bardzo dobra decyzje podjales w sprawie hospicjum.Jestem myslami z Toba i Twoja rodzina.Pozdrawiam
  Temat: Rak jelita grubego u mojej kochanej żony...
hany

Odpowiedzi: 252
Wyświetleń: 110752

PostDział: Opieka paliatywna   Wysłany: 2012-03-21, 12:14   Temat: Rak jelita grubego u mojej kochanej żony...
Przykro mi Friend, badz przy zonie caly czas jesli tylko mozesz i nie zmuszaj jej do jedzenia ani picia.Pozdrawiam
  Temat: Rak jelita grubego u mojej kochanej żony...
hany

Odpowiedzi: 252
Wyświetleń: 110752

PostDział: Opieka paliatywna   Wysłany: 2012-02-07, 14:45   Temat: Rak jelita grubego u mojej kochanej żony...
Najwazniejsze zebyscie sie nie poddawali! Trzeba walczyc dopoki mozna!Moja mamusia walczyla 7lat(rak jelita grubego).Nie byly to latwe lata ale oplacilo sie.Mielismy ja przeciez przez 7lat od postawienia diagnozy.Powodzenia i duzo duzo sily Wam zycze.
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group