1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 5
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: guzia - komentarze
guzia

Odpowiedzi: 20
Wyświetleń: 9388

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2013-01-02, 06:51   Temat: guzia - komentarze
no i po Świętach były takie...............nijakie.............
  Temat: guzia - komentarze
guzia

Odpowiedzi: 20
Wyświetleń: 9388

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2012-11-06, 07:04   Temat: guzia - komentarze
dziękuję Wam Kochani za ciepłe słowa, za wsparcie......
taty nie ma z nami "fizycznie" już dwa tygodnie ale dla nas On jest tuż obok, wchodząc do domu patrzę czy przypadkiem nie leży na łóżku a może siedzi w fotelu??? a może zaraz dziarskim krokiem wejdzie do domu po pracy......
wiem że to już nigdy nie nastąpi..... :-(
  Temat: guzia - komentarze
guzia

Odpowiedzi: 20
Wyświetleń: 9388

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2012-10-25, 20:21   Temat: guzia - komentarze
Dziękuję Wam Kochani za wszystkie miłe słowa, za to, że mogłam tu się wyżalić, wygadać, że zawsze otrzymywałam od Was odpowiedzi na dręczące mnie pytania i że po prostu jesteście....
dziś był pogrzeb Taty.......to wszystko działo sie jakby obok mnie......jeszcze nie wierzę że Taty nie ma tutaj z nami ale wierzę że tam z Góry patrzy na nas i będzie się nami opiekował.......
odezwę się tu jeszcze jutro....
  Temat: guzia - komentarze
guzia

Odpowiedzi: 20
Wyświetleń: 9388

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2012-08-13, 09:20   Temat: guzia - komentarze
jak tylko tato zachorował koleżanka z pracy której mama zmarła z powodu choroby nowotworowej powiedziała mi że gdy ktoś z bliskich ma nowotwór to wtedy choruje cała rodzina, wszyscy w domu i tak jest..... oczywiście nie fizycznie ale nie da się podzielić życia na pół i to kiedy myślimy o chorobie i kiedy nie........bo nawet siedząc w pracy myślę co dzieje się z tatą, czy nie ma kolejnego ataku, czy wstał z łóżka, co dzisiaj sie wydarzy.......siedzi we mnie taki podskórny strach - uczucie niepewności i najgorsze co może być - BEZRADNOŚĆ że nic już nie można zrobić a tylko być, podać leki, ugotować coś dobrego co tato lubi i tyle................. :cry:
  Temat: guzia - komentarze
guzia

Odpowiedzi: 20
Wyświetleń: 9388

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2012-07-17, 16:26   Temat: guzia - komentarze
mamy progresję choroby..... :cry:
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group