1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 5
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: remisja chłoniaka grudkowego
gusiaczek275

Odpowiedzi: 14
Wyświetleń: 4855

PostDział: Nowotwory układu krwiotwórczego   Wysłany: 2018-03-08, 17:08   Temat: remisja chłoniaka grudkowego
Witaj Asbaria! Przeczytałam całą Twoją historię choroby, którą nam tu przedstawiłaś. Cieszę się, że teraz jest u Ciebie w porządku. Każda uleczona osoba dodaje mi sił i nadziei. A ja wciągam całą czekoladę na smutki :lol: Wiem, że to niezdrowo...ale smacznie :)
  Temat: remisja chłoniaka grudkowego
gusiaczek275

Odpowiedzi: 14
Wyświetleń: 4855

PostDział: Nowotwory układu krwiotwórczego   Wysłany: 2018-03-05, 18:18   Temat: remisja chłoniaka grudkowego
Hello hedfunk! Co tu pisać o chorobie...Mam nadzieję, że u Ciebie to jednak nie nawrót tego paskudztwa...Tak szybko? Podczas terapii podtrzymującej? Daj mi, proszę znać, jak będziesz po wizycie lekarskiej, co ustalono?
Mogę wiedzieć, skąd jesteś i gdzie się leczysz? Jesteśmy prawie w tym samym wieku. Dorwał nas dziad za młodu :-(
  Temat: remisja chłoniaka grudkowego
gusiaczek275

Odpowiedzi: 14
Wyświetleń: 4855

PostDział: Nowotwory układu krwiotwórczego   Wysłany: 2018-03-02, 18:46   Temat: remisja chłoniaka grudkowego
Dziewczyny! Kochane, dziękuję za odzew. Ja jestem tego zdania, że nawet po wyleczeniu potrzebne jest wsparcie, wymiana doświadczeń i świadomość, że można z kimś porozmawiać, gdy coś się dzieje...Jestem młoda ( bo cóż to 40 lat ), a zachorowałam dokładnie rok temu. Byłam leczona samą mabhterą. I udało się. Ale jak wcześniej wspomniałam, co jakiś czas odywa się PAN STRACH i blokuje mnie...

[ Dodano: 2018-03-02, 18:50 ]
Tak! Misiek jest wspaniały! A skąd pochodzisz Misiek?

[ Dodano: 2018-03-02, 18:54 ]
A babinka to raczej nie babinka... Cóż to za "słuszny " wiek?!!!

[ Komentarz dodany przez Moderatora: MisiekW: 2018-03-05, 16:49 ]
Z Krynicy.

  Temat: remisja chłoniaka grudkowego
gusiaczek275

Odpowiedzi: 14
Wyświetleń: 4855

PostDział: Nowotwory układu krwiotwórczego   Wysłany: 2018-03-02, 13:18   Temat: remisja chłoniaka grudkowego
Dziękuję Mężu ( nie mój :-D ) za odzew. Ja również jestem teraz na tzw. podtrzymaniu- też jeszcze półtora roku. Wracam jednak do pracy w następnym tygodniu. Tak się złożyło, że zachorowałam, będąc na urlopie wychowawczym, a ten właśnie kończy mi się dzisiaj :lol:
Chyba masz rację, że po pokonaniu choroby, niechętnie się wraca do TEGO tematu. Zresztą ja przez cały okres leczenia niewiele rozmyślałam o chorobie. Najczęściej wizualizowałam sobie MÓJ POWRÓT DO ZDROWIA. Ale teraz, kiedy otrzymałam wieści na które czekałam...poczułam że zegar znowu zaczął bić i wpadłam w panikę...
Dlatego z uporem maniaka wertuję internet i poszukuję osób, które będą wyjątkami potwierdzającymi regułę, że w remisji można przeżyć wiele lat... Osobiście poznałam jedną taką osobę...ale to mało...
Pozdrawiam!!!
  Temat: remisja chłoniaka grudkowego
gusiaczek275

Odpowiedzi: 14
Wyświetleń: 4855

PostDział: Nowotwory układu krwiotwórczego   Wysłany: 2018-03-01, 19:40   Temat: remisja chłoniaka grudkowego
Witam!
W zeszłym tygodniu otrzymałam wynik PET. Remisja całkowita. Niby szczęście przeogromne, ale i strach...że TO wróci. Czy jest na tym forum ktoś, kto ma dłuższy czas remisję? Znam dziewczynę, która od 15 lat jest wyleczona na tę chorobę :-D Jestem ciekawa, jak Wy długo żyjecie w remisji...

[ Dodano: 2018-03-02, 10:22 ]
Hallo! Czy nikt z Was nie miał remisji?! :-( :uuu:
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group