1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 5
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Rak piersi, Rak jajników ze wznową i progresją
gosiaczek8729

Odpowiedzi: 588
Wyświetleń: 251527

PostDział: Nowotwory piersi i ginekologiczne   Wysłany: 2010-12-15, 18:49   Temat: Rak piersi, Rak jajników ze wznową i progresją
Witaj Nadziejko, podbijam pytanko ana7, co u Was? rzadko jestem na forum ostatnio, ale pozniej wszystko nadrabiam i czytam, pozdrawiam i mocno Was sciskam :)
  Temat: Rak piersi, Rak jajników ze wznową i progresją
gosiaczek8729

Odpowiedzi: 588
Wyświetleń: 251527

PostDział: Nowotwory piersi i ginekologiczne   Wysłany: 2010-06-30, 21:12   Temat: Rak piersi, Rak jajników ze wznową i progresją
Hej Nadziejko,
To hospicjum to nie głupia sprawa,ja moja Mame od razu zgłosiłam (choć tez nie ma potrzeby na razie większej).Mamy lekarza raz na dwa tyg i pielęgniarza co tydzień,są naprawdę miłymi życzliwymi i pomocnymi ludźmi,w każdej chwili można do nich dzwonić o poradę albo o wizytę.Pielęgniarz Pan Paweł jest z mojego osiedla,jest człowiekiem stworzonym do tego zawodu,zawsze posiedzi, pogada z Mama załatwi jak coś potrzeba,dzwoni po każdej naszej wizycie na onko i pyta,naprawdę będzie Wam lżej...(duchowo i fizycznie bo np.robią opatrunki)
Życzę byście spotkali podobnych ludzi ;)
Trzymam kciuki i jestem z Wami :)
  Temat: Rak piersi, Rak jajników ze wznową i progresją
gosiaczek8729

Odpowiedzi: 588
Wyświetleń: 251527

PostDział: Nowotwory piersi i ginekologiczne   Wysłany: 2010-06-18, 11:40   Temat: Rak piersi, Rak jajników ze wznową i progresją
Hejka Nadziejka :) ,Strasznie to wygląda :uuu: aż trudno uwierzyć ze z ciałem ludzkim takie rzeczy się dzieją(mojej Mamy pierś tez paskudnie wygląda,chyba gorzej od tego portu),przecież powoli się zagoi :)
Trzymajcie się cieplutko :tull:
  Temat: Rak piersi, Rak jajników ze wznową i progresją
gosiaczek8729

Odpowiedzi: 588
Wyświetleń: 251527

PostDział: Nowotwory piersi i ginekologiczne   Wysłany: 2010-06-07, 21:10   Temat: Rak piersi, Rak jajników ze wznową i progresją
Witaj Nadziejo,na początek przytulasek <uscisk>
Rozumiem Cie jeśli chodzi o słowa "Ręce opadają", czasami z Tymi Naszymi Mamami to gorzej niż z dziećmi eh...
Ja pamiętam jak namawiałam moja żeby iść na jakieś kontrolne badania: cytologie,mammografie itp,
Ale nieeeee, zawsze nie miała czasu,albo były jakieś problemy,albo głupie wmawianie ze "jak już pójdzie się raz to zaraz coś znajda",a tu masz! ukrywała wszystko może rok, może dwa...
Czasami mam ochotę porostu tak się wykrzyczeć na nią,bo przecież jak można się doprowadzić do takiego stanu!(ale oczywiście gryzę się w jęzor,bo i tak czasu nie cofnę)ale czasami zdarza się, ze się zdenerwuje na nią i doprowadzam ja do pionu troszkę :mrgreen:
Także trzymam kciuki żeby te nasze Mamy współpracowały z nami :)
  Temat: Rak piersi, Rak jajników ze wznową i progresją
gosiaczek8729

Odpowiedzi: 588
Wyświetleń: 251527

PostDział: Nowotwory piersi i ginekologiczne   Wysłany: 2010-05-24, 15:06   Temat: Rak piersi, Rak jajników ze wznową i progresją
Nadzieja czekamy na wieści i trzymamy kciuki
Jestem od niedawna na forum i czytam Twój Watek:) imponujesz mi swoja dzielna postawa,ale My najbliższa rodzina MUSIMY być dzielni i dodawać otuchy naszej najbliższej osobie.
Pozdrawiam Ciepło :)
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group