1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znaleziono 1 wynik
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Rak piersi przewodowy naciekający
gosiaczek8729

Odpowiedzi: 21
Wyświetleń: 14503

PostDział: Nowotwory piersi i ginekologiczne   Wysłany: 2010-06-07, 20:51   Temat: Rak piersi przewodowy naciekający
Witaj Megis,
Z tego co czytam to widzę ze jesteś bardzo poddenerwowana i pogubiona w tym wszystkim(ja tez to przechodziłam,ale pomogła mi rodzina i mój chłopak :-D ),ale uwierz przecież to My musimy być silne i twarde!!!
U mojej Mamy tez jest późno wszystko rozpoznane, guz jest nawet powyżej 5cm(chyba 6 na 7cm)i najpierw chemia i później lekarz zobaczy co i jak,ale zanim chemia dużo badan :rtg,usg,tomografia,biopsja cienko i gruboiglowa do tego scyntygrafia kości(bo są przerzuty :-( )Ciężko mi jest ,wiec Cie rozumiem,odłożyłam swoje marzenia na później,załatwiam wszystko,towarzysze Mamie przy każdym wyjeździe do szpitala,opiekuje się młodszym rodzeństwem(bo mój Tata pracuje za granica)uczę się do tego.Moja Ciocia śmieje się ze jestem matka,córka,ojcem i siostra w jednym :) Ale kto ma pomoc jak nie my?!
Dlatego spokojnie,weź się w garść.POMOŻEMY Ci,tu na forum :)
Teraz najważniejsze żeby Twoja Mama dostała się do konkretnego lekarza i załatw to jak najszybciej!
Aha i nie myśl o przerzutach do póki nie będzie badan itp
Pozdrawiam Ciepło i trzymaj się!jestem z Toba :)
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group