1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 6
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Nowotwór sutka z przerzutami do płuc oraz kości
gosiaczek8729

Odpowiedzi: 27
Wyświetleń: 16090

PostDział: Nowotwory piersi i ginekologiczne   Wysłany: 2010-06-24, 14:01   Temat: Nowotwór sutka z przerzutami do płuc oraz kości
Nie poszła :| szkoda,
Tak czasami ciężko jest z tymi Mamami,tłumaczenia ze to dobry profesor itp.tez nie pomogły?
A jak się czuje Twoja Mama?
Dobrze że moja Mama teraz nie stawia oporów już wiedziała by co ja czeka :mrgreen: z mojej strony he he he ...
Pozdrawiam
  Temat: Nowotwór sutka z przerzutami do płuc oraz kości
gosiaczek8729

Odpowiedzi: 27
Wyświetleń: 16090

PostDział: Nowotwory piersi i ginekologiczne   Wysłany: 2010-06-20, 22:11   Temat: Nowotwór sutka z przerzutami do płuc oraz kości
Trzymam kciuki ,jak coś się dowiesz daj znać :) czekamy
  Temat: Nowotwór sutka z przerzutami do płuc oraz kości
gosiaczek8729

Odpowiedzi: 27
Wyświetleń: 16090

PostDział: Nowotwory piersi i ginekologiczne   Wysłany: 2010-06-07, 23:20   Temat: Nowotwór sutka z przerzutami do płuc oraz kości
W podobnej,jak my wszyscy...
Moja Mama niby dobrze się czuje tylko ze leży w lożku i tylko siada czasem kilka razy dziennie w gorsecie :| chociaż ma ciężki charakter,trudno się coś dowiedzieć o jej odczuciach, obawach itp.
A ja na początku bardzo nie mogłam sobie poradzić,teraz przywykłam do sytuacji(niby),jak człowiek zajmie się czymś cały dzień to nie myśli,najgorsze są wieczory jak kładę się do łózka i myślę- przecież moja Mama ma raka....
Moje problemy...prawdopodobnie ze stresu mam problemy z miesiączka tzn wo gole jej nie mam :| (ciąża oczywiście wykluczona)jestem na etapie robienia testów hormonalnych,a najlepsze jest to ze kiedy idę na pobranie krwi(bo muszę 4 razy w ciągu cyklu)to nie mogę być ze stresowana,ale jak to zrobić :?ale?: wiec zobaczymy co wyjdzie.
I Kobietko nie waz się pisać ze przegracie ta rundę, bo w rundzie walczy się do końca!!!
Pozdrawiam Was ;)
  Temat: Nowotwór sutka z przerzutami do płuc oraz kości
gosiaczek8729

Odpowiedzi: 27
Wyświetleń: 16090

PostDział: Nowotwory piersi i ginekologiczne   Wysłany: 2010-06-07, 19:37   Temat: Nowotwór sutka z przerzutami do płuc oraz kości
Witaj Joanna,
Wiem ze serce się kraja jak widzi się cierpienie bliskiej osoby :-( ,jak to znosisz?bo u mnie jest ciężko :-(nawet ostatnio przez to wszystko z moim zdrówkiem coś jest nie tak :| trzymam kciuki i czekam razem z Wami na wizytę 21.
Pozdrawiam i mocno ściskam.
  Temat: Nowotwór sutka z przerzutami do płuc oraz kości
gosiaczek8729

Odpowiedzi: 27
Wyświetleń: 16090

PostDział: Nowotwory piersi i ginekologiczne   Wysłany: 2010-05-24, 20:47   Temat: Nowotwór sutka z przerzutami do płuc oraz kości
Hm...przykro czytać to wszystko,sprawa jest poważna :-(
Musicie zmobilizować ja do tej wizyty,tylko może nie koniecznie słowami tylko tym ze jesteście przy niej, zauważy ze zależy Wam bardzo na jej osobie,wierze w to ze z Wasza pomocą da rade :) A macie jeszcze kogoś bliskiego?
Myślę również ze nie ma nic na sile,nie drążcie tematu wizyty,jest jeszcze trochę czasu. . .
Wiem jak to jest bo jak tylko mowie coś mojej Mamie na temat jej sekretu to rozmowa się urywa. . .
Ściskam mocno
  Temat: Nowotwór sutka z przerzutami do płuc oraz kości
gosiaczek8729

Odpowiedzi: 27
Wyświetleń: 16090

PostDział: Nowotwory piersi i ginekologiczne   Wysłany: 2010-05-24, 14:34   Temat: Nowotwór sutka z przerzutami do płuc oraz kości
Witaj JoannaS,
Czemu myślisz że Mama się wycofa w ostatniej chwili?jak sobie do tej pory radziła psychicznie?
Pozdrawiam :)
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group