1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 2
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Rak piersi: Po 4 latach przerzut z sutka na wątrobę
gosiaczek8729

Odpowiedzi: 24
Wyświetleń: 20884

PostDział: Nowotwory piersi i ginekologiczne   Wysłany: 2010-07-20, 19:42   Temat: Rak piersi: Po 4 latach przerzut z sutka na wątrobę
Witaj Kai,
w naszych historiach jest pewna różnica,widzę ze byłaś i jesteś bardziej związana z Mama,u mnie było inaczej i teraz mam do siebie zal za to.Miedzy mną a moja Mama nie ma takiej więzi,odkąd pamiętam nie rozmawiałyśmy o sprawach intymnych itp.,nawet jak dorastałam, jak miałam chłopaka,żadnych tematów!Również z jej strony nigdy nic nie mówiła o sowich problemach,często się kłóciłyśmy i może dlatego o niczym mi niepowiedziala,gdybyśmy rozmawiały częściej ... to nie wtydzila by się mi powiedzieć :-( gdybym bardziej się przyglądała,może bym coś zauważyła...jak wyszły problemy z kręgosłupem mogłam zaciągnąć za garba do jakiegoś specjalisty... a tu tak wszystko wyszło...
Teraz jestem w domu i się nią opiekuje tak mi jej strasznie szkoda,jak patrze jak jeździmy do szpitala i ona porusza się tylko na łóżku z sanitariuszami wszyscy sie na nas patrza,ah serce się kraja :-(
Teraz nasze relacje się poprawiły,częściej się przytulamy,rozmawiamy ...ciesze się :)
Kai a przepraszam ze tak zapytam jesteś sama?Ja mam wspaniałego mężczyznę w którym jest tyle optymizmu,ze mu porostu zazdroszczę,zawsze jak mam gorsze chwile i negatywne myśli na temat choroby Mamy to mie stawia do pionu :) ,jak mam ochotę na nią krzyknąć to mnie stopuje i śmiało mogę teraz z perspektywy czasu powiedzieć ze gdyby nie On to nie dala bym rady...
Trzymaj sie Kobietko,jesteśmy z Toba!dasz rade i pisz o wszystkim :)
  Temat: Rak piersi: Po 4 latach przerzut z sutka na wątrobę
gosiaczek8729

Odpowiedzi: 24
Wyświetleń: 20884

PostDział: Nowotwory piersi i ginekologiczne   Wysłany: 2010-07-19, 22:02   Temat: Rak piersi: Po 4 latach przerzut z sutka na wątrobę
Współczuje :-( ...
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group