1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 2
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: rak płuc carcinoma microcellulare G-3
gosiaa

Odpowiedzi: 75
Wyświetleń: 24544

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2012-08-02, 12:48   Temat: rak płuc carcinoma microcellulare G-3
Kasiu, nie chciałam Cię krytykować, jeśli tak to odebrałaś- to przepraszam.

Mój tato też na początku nie chciał o niczym wiedzieć. Potem któregoś dnia wziął swoją teczkę i usiadł do komputera- i przeczytał o DRP wszystko. I jak początkowo nie chciał naświetlań głowy- bo właśnie też słyszał od innych różne "sensacje" tak teraz najbardziej boi się (a my z nim) przerzutów do głowy. Mam nadzieję, że te naświetlania zapobiegną im- czego sobie i Tobie Kasiu życzę.
  Temat: rak płuc carcinoma microcellulare G-3
gosiaa

Odpowiedzi: 75
Wyświetleń: 24544

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2012-08-02, 10:40   Temat: rak płuc carcinoma microcellulare G-3
Kasiu, podczas rozmowy z lekarzem wyjaśnił mi dokładnie dlaczego należy naświetlić głowę, ale tego nie mówię tacie. Dlaczego?

Myślę, że gdyby Twój tata wiedział dokładnie, czemu mają służyć te naświetlania, to przyjął by je spokojniej. Tak było z moim tatą- bardzo bał się tych naświetlań, ale gdy dowiedział się, czemu mają służyć- ewentualne skutki uboczne okazały się jednak nie tak straszne.

Mój tata zaczyna naświetlania głowy 9 sierpnia, też ma DRP. Pozdrawiam serdecznie
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group