1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znaleziono 1 wynik
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Leki antydepresyjne.
gosia33

Odpowiedzi: 10
Wyświetleń: 10753

PostDział: Psychoonkologia / emocje w chorobie nowotworowej   Wysłany: 2011-06-12, 13:08   Temat: Leki antydepresyjne.
Witajcie.
Ja też zażywałam antydepresanty przez trzy lata z powodu fobii maniakalno- depresyjnej.
Objawiło mi się to zawrotami i ciągłymi bólami głowy, kołataniem serca, uczuciem braku powietrza, drżeniem rąk, brakiem apetytu, na niczym nie mogłam się skupić, nic mnie nie interesowało, ciągle spałam i ciągle byłam zmęczona, ryczałam z byle powodu i wiecznie zestresowana chodziłam.
Robiłam dużo badań u różnych lekarzy i wszystko ok...
W końcu rodzinny zasugerował wizytę u psychiatry.
Poszłam a raczej dowlokłam się i po przeprowadzonym wywiadzie lekarz stwierdził fobie..
Gdy zaczęłam brać leki czułam się jeszcze gorzej,ale po około dwóch tygodniach zaczęłam chodzić po domu a to już było coś! stopniowo z dnia na dzień czułam się lepiej.
skutki uboczne jakie u mnie wystąpiły podczas brania antydepresantów to suchość w ustach, zaburzenia smaku, senność, ubytek masy ciała ( chociaż tutaj to nie jestem pewna czy od leków czy z braku jedzenia ) szumy w uszach- to te które mi najbardziej doskwierały.
Wsparcie i zrozumienie bliskich jest bardzo ważne i pomocne.
Pozdrawiam :)
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group