1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 5
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Jak powiedzieć żonie?
gilmaly

Odpowiedzi: 19
Wyświetleń: 15466

PostDział: Psychoonkologia / emocje w chorobie nowotworowej   Wysłany: 2010-06-28, 23:09   Temat: Jak powiedzieć żonie?
Nie,to nie jest tak.Nie poinformowali mnie w sposób jednoznaczny że złośliwy hg.

[c. d. tego posta został wydzielony tutaj]
  Temat: Jak powiedzieć żonie?
gilmaly

Odpowiedzi: 19
Wyświetleń: 15466

PostDział: Psychoonkologia / emocje w chorobie nowotworowej   Wysłany: 2010-06-25, 18:31   Temat: Jak powiedzieć żonie?
No już jestem po rozmowie,moja Magdusia jest kochana,przyjęła to mężnie,spokojnie.Zastanawiamy się jak wszystko w przyszłości poukładać,ponieważ będę musiał dać sobie zrobić spory bałagan w bebechach.Wynik wstępny z TK wskazuje iż nie mam
dodatkowych kłopotów.Lekarz który będzie mnie operował przypuszcza że ze względu na stosunkowo młody wiek i bardzo dobrą kondycję ogólną nie powinno być jakichś dodatkowych kłopotów.Pod nóż prawdopodobnie ok.połowy sierpnia.Jest czas zatem, aby na wszelki wypadek,wyczyścić różne sprawy i nie zostawić po sobie jakichś nie załatwionych problemów.Nie da się chyba w takich sytuacjach uciec do myśli ostatecznych.Jestem pełen nadziei(dzięki Ci moja Magdalenko),ale wolałbym żeby ktoś nie powiedział,że ten palant się przekręcił a nie oddał mi np.100 złotych.Pozatem(cholera,jak to się pisze-razem czy osobno) myślę że kazdy ma swoją bardzo osobistą sferę,jakieś grzeszki,czy przywary,które chowa gdzieś bardzo głęboko.Moja sytuacja jest na tyle komfortowa,że mogę to wyczyścić.Nie chcę żeby ktoś,nawet najbliższy,przeglądając pozostałości po mnie trafił na coś czego np.nie chciałem za życia nikomu pokazać.
Przepraszam za przydługą pisaninę,ot tak jakoś mi palce po klawiaturze poleciały.

Pozdrawiam i dzięki za kciuki.
  Temat: Jak powiedzieć żonie?
gilmaly

Odpowiedzi: 19
Wyświetleń: 15466

PostDział: Psychoonkologia / emocje w chorobie nowotworowej   Wysłany: 2010-06-24, 11:24   Temat: Jak powiedzieć żonie?
No zaraz jadę na tomografię,trzymajcie za mnie kciuki
  Temat: Jak powiedzieć żonie?
gilmaly

Odpowiedzi: 19
Wyświetleń: 15466

PostDział: Psychoonkologia / emocje w chorobie nowotworowej   Wysłany: 2010-06-22, 23:53   Temat: Jak powiedzieć żonie?
Bardzo dziękuję za pomocną dłoń.Muszę w sobie wszystko poukładać przed najważniejszą rozmową.W ramach tego układania jakąś chwilę temu wyciągnąłem wszystkie poprzednie badania histopatologiczne.Przeczytałem dokładnie i mało mnie szlag nie trafił.Przysłowiowym "drobnym druczkiem"jak byk stoi że lekarze w szpitalu już w kwietniu ubiegłego roku wiedzieli o złośliwości guza,tyko nikt nie raczył mnie o tym poinformować.A ja ,idiota,ufałem temu co mi w szpitalu przy wypisie mówił lekarz:że nie jest żle,ze są odrosty,ale usuwamy i tak dalej.Chyba ich tam uduszę.Ale to też moja wina .Jestem czytaty,a zaufanie....pora by się już nauczyć.
  Temat: Jak powiedzieć żonie?
gilmaly

Odpowiedzi: 19
Wyświetleń: 15466

PostDział: Psychoonkologia / emocje w chorobie nowotworowej   Wysłany: 2010-06-22, 16:20   Temat: Jak powiedzieć żonie?
Wczoraj dostałem histopatologię -jednoznacznie złośliwiec g-2 i nie wiem jak to powiedzieć żonie.Jak się samemu z tym poukładać.
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group