1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znaleziono 1 wynik
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Rak wpustu z przerzutami do kręgosłupa
gabi30

Odpowiedzi: 250
Wyświetleń: 121378

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2016-09-21, 09:32   Temat: Rak wpustu z przerzutami do kręgosłupa
Lidziu kochana, ja też po operacji strasznie się bałam gastroskopii. Na tyle wykonanych gastroskopii przed operacją bez znieczulenia po operacji dostałam takiego strachu przed gastroskopią, że również nie wyrażałam na nią zgody. Badanie było konieczne a ja jak ten wół, nie i już, bo się bałam bólu. Tym bardziej, że po każdym posiłku ból mnie torpedował, wmówiłam sobie, że gastroskopia będzie tak samo bolesna. Poprosiłam swojego prowadzącego o skierowanie na gastroskopię w znieczuleniu. I wystawił mi takie skierowanie z dopiskiem w znieczuleniu ogólnym. Położyli mnie na dwie doby do szpitala, zrobili gastroskopię i kolonoskopię jednoczasowo w znieczuleniu ogólnym, takim krótkim bez wspomagania oddechu. Chyba nazywa się to głęboka sedacja. W każdym razie pełen komfort psychiczny, obudziłam się już na sali pod monitorami, gdzie leżałam dwie godziny. Potem wróciłam na swoją salę. Postaraj się porozmawiać z lekarzem, naświetl problem, że mąż bardzo boi się gastroskopii, może okaże odrobinę współczucia i wystawi takie skierowanie. Prywatnie, niestety za drogo by to wyszło. Obecnie gdzie leżałam w Poznaniu na gastroenterologii chcieli mi zrobić kontrolną gastroskopię, ale lekarka stwierdziła, że nie mają anestezjologa ( piętro niżej jest chirurgia? ). Więc serdecznie podziękowałam za gastroskopię i powiedziałam, że zrobię u siebie w znieczuleniu.
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group