1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 25
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: gabi30 - komentarze
gabi30

Odpowiedzi: 87
Wyświetleń: 37840

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2016-03-18, 21:23   Temat: gabi30 - komentarze
Lidziu, dziękuję Tobie i M za ten gest. Im więcej ludzi wie, może uzbiera się chociaż kwota na pokrycie comiesięcznych wydatków na leki.
Prywatnie za wsparcie w tym miesiącu dziękuję Justynce i Obertasowi-jesteście kochani :littlehs: :flow: . Idą święta, ale jakoś mnie nie cieszą. W przyszłym tygodniu będę miała usuwany guzek podskórny w całości. Poprzednio była tylko biopsja gruboigłowa, która wykazała przerzutowy charakter guza. Mój prowadzący jest zdania , żeby usunąć cała zmianę, tym bardziej, że rośnie wgłąb brzucha, a nie na zewnątrz. Wcześniej było widać na skórze mały twardy guzek, który wizualnie się nie zmienił. Po USG okazało się, że "kolega" sobie rośnie wgłąb, powiększone są również węzły. Odpowiedzi od dr C nadal nie mam, czekamy na nowy aparat do RM.
Pozdrawiam serdecznie Gabi
  Temat: gabi30 - komentarze
gabi30

Odpowiedzi: 87
Wyświetleń: 37840

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2016-03-12, 14:28   Temat: gabi30 - komentarze
Dzięki wielkie :heart:
  Temat: gabi30 - komentarze
gabi30

Odpowiedzi: 87
Wyświetleń: 37840

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2016-03-07, 17:26   Temat: gabi30 - komentarze
Kochani, dziś otrzymałam informację, że jest już aktywne moje subkonto. Każdy kto może, ma znajomych, rodzinę, którzy się jeszcze nie rozliczyli serdecznie proszę o wpłaty. Każdy grosz na subkoncie pozwoli mi odzyskać pieniądze za leki. Szkoda, że fundacje nie pomyślą o ludziach, którzy ze względu na chorobę popadli w długi i nie mają za co żyć? Owszem, za leczenie zwrócą ( jeśli cokolwiek będzie na subkoncie), ale na życie codzienne musi człowiek kombinować sam. Jest na naszym forum kilka osób, które mnie wspomagają co miesiąc i za to z całego serca im dziękuję :heart: :flow: . Nie wiem czy mogę wymienić, kto mnie wspomaga, więc tylko wirtualne kwiatki w podziękowaniu.

A tu numer KRS fundacji Numer KRS:0000270809 i mój numer beneficjenta: Krzywniak,5715

Za każdy grosz serdecznie dziękuję. Gabi
  Temat: gabi30 - komentarze
gabi30

Odpowiedzi: 87
Wyświetleń: 37840

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2016-01-01, 13:22   Temat: gabi30 - komentarze
Karina Amstaffy też mi się zawsze podobały, ale bulik był moim marzeniem. Sąsiad, kolega mojego Michała ma sukę amstafkę, prawie identycznie umaszczona i chodzimy razem na spacery. Mój bulik jest miniaturowy, więc suka go sporo przewyższa. Ale raz mieliśmy sytuację kiedy suka miała chyba zły dzień i zapędy zabawowe Abiego odpędzała. Abi jak to młodziak z ADHD nie chciał odpuścić, cały czas zaczepiał Safirę. Stawał przed nią, klata w dół dupa do góry i machał ogonem a potem ucieczka, żeby suka go goniła. To jego najlepsza zabawa z innym psem.Suka ma swoje lata, już rodziła i wkurzył ją gówniarz. Skoczyła do niego z zębami. Abi wykonał tylko jeden ruch-złapał amstafkę za kark od góry i trzymał. Właściciel suki wpadł w panikę, że bul mu zagryzie sukę. Ale Abi tylko trzymał i nie chciał puścić. Michał przybiegł do domu po mnie. Przyszłam, popatrzyłam na Abisia i ryknęłam "fe". Od razu puścił sukę. Nie uczę go w ogóle agresji, na podwórko wejdą wszyscy, nawet nie zaszczeka tylko od razu do lizania się bierze. Po prostu pokazał suce, że nie życzy sobie gryzienia. I poskutkowało. Teraz spacery są spokojne, psy biegają , ciągną wspólnie długi kolorowy szarpak. Jest ok. Mąż tylko jęczy, że pies ma pilnować domu , zwłaszcza na wsi a ja robię z niego przytulankę. Ale skoro to mój prezent, to będę szkolić psa tak aby nigdy nie zrobił nikomu krzywdy, ani człowiekowi ani zwierzęciu.
  Temat: gabi30 - komentarze
gabi30

Odpowiedzi: 87
Wyświetleń: 37840

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2016-01-01, 12:50   Temat: gabi30 - komentarze
Dziękuję Kochani za wszystkie słowa wsparcia i witam w Nowym Roku :mrgreen:
Justynko zobaczyć musimy się na pewno, szkoda, że nie umówiłyśmy się wcześniej bo byłam w Warszawie 14 grudnia na MRI w COI na Roentgena. Do Warszawy dotarłam rano, badanie miałam dopiero o 15 i wałęsałam się po Złotych Tarasach, ale po godzinie łażenia marzyłam o łóżku lub choćby wyciągnięciu się gdzieś. Po badaniu przejął mnie Irek, mąż naszej Madzi70 i chociaż z Madzią się zobaczyłam na godzinkę. Wracałam w tym samym dniu pociągiem nocnym, jakiś nowy skład dołączyli na tą trasę o pięknej nazwie Aurora. Tłukła się ta Aurora bo pierwszy raz puszczony nowy pociąg. Planowy wyjazd z Warszawy był o 22.30, pociąg wyjechał już z 15 minutowym opóźnieniem. Ale ja byłam tak zmęczona całym dniem na nogach, że wsiadłam do pociągu ( miałam przedział sypialny i byłam w nim sama :-D ) i jak wlazłam pod kołdrę to dopiero konduktor obudził mnie przed Stargardem. Pierwszy raz przespałam całą noc, bez robienia zastrzyków morfiny.
Wszystkich, którzy mieszkają w Warszawie proszę o telefony na priv. Być może niedługo znów będę w stolicy i może uda mi się spotkać z niektórymi osobami, zwłaszcza z Tobą Justynko :heart:
Całusy Gabi.

A na osłodę macie mojego brzydala.Listonoszka jak go zobaczyła, powiedziała, że brzydszego psa nie widziała. A dla mnie w tej nieobiektywnej brzydocie jest piękno. Ten pies serce ci odda na dłoni.



  Temat: gabi30 - komentarze
gabi30

Odpowiedzi: 87
Wyświetleń: 37840

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2015-12-31, 11:13   Temat: gabi30 - komentarze
Kochani, Wszystkim którzy trzymali za mnie kciuki i tym co po prostu byli życzę w Nowym Roku samych radosnych wydarzeń, spełnienia marzeń i czego tylko zapragniecie.
Moje marzenia powoli się spełniają, ale zawsze dostaję kopa w tyłek , żeby nie było za dobrze.
Udało mi się dotrwać do 2016 roku [hura] , posłałam swojego autystycznego syna na studia-jego ukochaną Filologię angielską, dostałam w prezencie pieska, który ma takie ADHD, że głowa mała.
Dobrzy ludzie pomogli mi przetrwać najgorszy okres w naszym życiu . Dane mi było być chociaż raz na zlocie u Gazdy, chociaż w nie najlepszym stanie. Ale liczy się obecność i niezapomniane wrażenia.
Całuję Wszystkich a w szczególności naszą administrację za kawał dobrej roboty.
Pozdrawiam Gabi

P.S. Zamierzam takie same słowa napisać w grudniu przyszłego roku ;)
  Temat: gabi30 - komentarze
gabi30

Odpowiedzi: 87
Wyświetleń: 37840

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2015-10-21, 13:17   Temat: gabi30 - komentarze
He,he. Jak doczekam to na następnym zlocie będę na pewno. Oczywiście o ile mnie Madzia zabierze. Na razie czekam na wynik konsultacji płyt ( poszły od dr C do innego lekarza) i dlatego sprawa tak długo trwa. Po drugie staram się ogarniać studia mojego autystyka, ale to ponad moje siły. Plączę się w wykładach, materiały mi się mieszają. Jest koniec października, jego grupa jest już po pierwszych zaliczeniach, a on nawet nie ma materiałów do nauki, które notabene miał mu organizować asystent. Coś się mi pan asystent nie wywiązuje ze swoich obowiązków tylko bierze kasę i nic nie robi. W poniedziałek jadę na chemię, zabieram Michała przy okazji na uczelnię, żeby zaliczył jeden z przedmiotów ( Wykładowca przesłał mi materiał do opanowania), we wtorek jadę na następne zaliczenia. Nie wiem jak dam radę dzień po chemii. Asystenta zjadę z góry na dół ( udało mi się z nim umówić na wtorek, ale się wykręcał brakiem czasu). Skoro nie ma czasu, to po co bierze się za asystowanie osobie niepełnosprawnej? Tylko dla kasy?
Pozdrawiam Was kochani i mam nadzieję do zobaczenia.
  Temat: gabi30 - komentarze
gabi30

Odpowiedzi: 87
Wyświetleń: 37840

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2015-10-19, 16:50   Temat: gabi30 - komentarze
Dziękuję Wam kochani z całego serca, a naszej Justynce jeszcze mocniej za okazaną pomoc.
Przytulam Gabi :heart:
  Temat: gabi30 - komentarze
gabi30

Odpowiedzi: 87
Wyświetleń: 37840

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2015-04-15, 20:59   Temat: gabi30 - komentarze
Kochani, wybieram się do naszego kochanego Gazdy. Na razie są to tylko plany ( chociaż bilety do Warszawy już kupione ;-) ). Z Warszawy zabierze mnie nasza kochana Madzia70 :heart: . Kurcze, mam 43 lata a po raz pierwszy będę w górach, tak się cieszę. Może będzie mi dane je zobaczyć? Tego się trzymam i pozdrawiam wszystkich Gabi
  Temat: gabi30 - komentarze
gabi30

Odpowiedzi: 87
Wyświetleń: 37840

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2015-02-15, 09:54   Temat: gabi30 - komentarze
Dziękuję kochani, że pamiętacie. Ostatnio u mnie nie najlepiej, pojawiły się przerzuty na otrzewną i niestety znowu trzustkę. Zaoferowano mi chemioterapię ale nie wiem jaki to schemat. Wiem tylko, że miała się składać z Cisplatyny i Etopozydu. Lekarz był bardzo szczery i poinformował mnie, że mam 50% szans na przeżycie leczenia. No cóż, trzasnęłam drzwiami i się więcej nie pokazałam u chemioterapeuty. Wolę umrzeć na chorobę niż poprzez leczenie. Obecnie zaplanowano mi troszkę badań i oczywiście znowu wyszła na tapetę chemioterapia. Tym razem chcą mi podać Afinitor, ale nic o nim nie wiem, więc nie mam pojęcia jaką decyzję podejmę. Uczepili się tej chemii ze względu na to, że nowotwór jest G3 i indeks KI-67 jest dość wysoki, wynosi ponad 60%.
Jak poczytałam w necie co to jest Afinitor to włosy mi stanęły dęba i już wiem, że to nie dla mnie. Ale chciałabym jeszcze dowiedzieć się od osób, które używały tego leku jak się czuły itp.
Pozdrawiam i dziękuję za pamięć Gabi
  Temat: gabi30 - komentarze
gabi30

Odpowiedzi: 87
Wyświetleń: 37840

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2014-10-30, 21:30   Temat: gabi30 - komentarze
Jolana i co ? Doliczyłaś się? Bo mnie przygnębia liczenie, wypieram to jak mogę, bo wiem, że niedługo i ja tam dołączę :-( . Dzisiejszy dzień przyniósł mi ogromnego doła, przeczytałam o śmierci naszej koleżanki, nie tak dawno odeszła Fraszka...
Potem swój cały żal wywaliłam na grupie na FB, którą prowadzę. Założyłam zamkniętą grupę, bo rozpaczliwie potrzebuję pomocy finansowej. Jedyną osobą z rodziny jaka nam pomaga jest mój teść. Nie dajemy z mężem rady ( pracuje tylko on), w domu autystyczny syn. Starszy się wyprowadził, jako młody policjant zarabia niewiele, więc nie mogę brać pieniędzy od dziecka, które samo spłaca kredyt na samochód.
Wyobraźcie sobie, że część osób po moim poście opuściła grupę. Byli to zwykli czytacze, którzy karmią się czyjąś chorobą. Wariatów w internecie nie brakuje. Dlatego stworzyłam grupę zamkniętą, żeby ustrzec się przed takimi osobami. Jak widać nie udało się. Nie jestem w stanie sprawdzić wszystkich, którzy proszą o dołączenie do grupy.
Po drugie jasno określiłam cele, po co otwieram tą grupę.
Oj, żalu tyle dziś we mnie....
Dziękuję wszystkim za wsparcie :flow:
  Temat: gabi30 - komentarze
gabi30

Odpowiedzi: 87
Wyświetleń: 37840

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2012-04-07, 21:09   Temat: gabi30 - komentarze
Justyno serdecznie dziękuję za życzenia, Tobie również życzę tego samego.
  Temat: gabi30 - komentarze
gabi30

Odpowiedzi: 87
Wyświetleń: 37840

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2012-03-10, 09:52   Temat: gabi30 - komentarze
Uwielbiam ten kawałek, dla Wszystkich forumowiczów dla poprawy nastroju:-)))
http://www.youtube.com/watch?v=V1bFr2SWP1I

[ Dodano: 2012-03-11, 09:25 ]
A tu znów plik dla cierpliwych, nagrane papugi tym razem głośniej:-)
WRZUTA - Papuga Ĺźako - mp3
  Temat: gabi30 - komentarze
gabi30

Odpowiedzi: 87
Wyświetleń: 37840

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2012-03-09, 12:27   Temat: gabi30 - komentarze
Kochani, ja jak zwykle niekompatybilna ze sprzętami. Nagrałam papuga, ale dyktafon była za daleko i trzeba bardzo głośno słuchać. Jutro się poprawię i nagram jeszcze raz.
Tu link dla cierpliwych, plik trwa ponad 8 minut, najlepsze gadki są pod koniec:
WRZUTA - Plik audio 09 - mp3
  Temat: gabi30 - komentarze
gabi30

Odpowiedzi: 87
Wyświetleń: 37840

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2012-03-08, 21:58   Temat: gabi30 - komentarze
Dziś możecie zobaczyć moje paputy, jutro może posłuchacie:-)
Link do zdjęcia:

[ Dodano: 2012-03-08, 21:59 ]
coś spaprałam, więc jeszcze raz: http://www.garnek.pl/gabiryn
 
Strona 1 z 2
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group