1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 5
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: TVN o nieprawidłowym leczeniu bólu - możecie pomóc
gabi30

Odpowiedzi: 37
Wyświetleń: 49615

PostDział: Życie Forum   Wysłany: 2017-01-24, 18:40   Temat: TVN o nieprawidłowym leczeniu bólu - możecie pomóc
W reportażu nie brała udziału nasza Pani dr Madzia, tylko prezes fundacji onkologicznej Pani Magdalena Kręczkowska, nasza DSS. To tylko w formie sprostowania.
  Temat: TVN o nieprawidłowym leczeniu bólu - możecie pomóc
gabi30

Odpowiedzi: 37
Wyświetleń: 49615

PostDział: Życie Forum   Wysłany: 2017-01-21, 20:37   Temat: TVN o nieprawidłowym leczeniu bólu - możecie pomóc
Dzięki kochani za miłe słowa. Gdyby nie nasza Pani prezes, program by nie powstał. Z początku miałam opory przed wzięciem udziału w programie. Ale dla słusznej sprawy trzeba czasem zacisnąć zęby. Pani Monice Redzisz serdecznie dziękuję za nagłośnienie tej sprawy. Być może coś, cokolwiek ruszy się w tej sprawie w Polsce. Nie może tak być, że morfina jest dostępna wyłącznie w hospicjach.
  Temat: TVN o nieprawidłowym leczeniu bólu - możecie pomóc
gabi30

Odpowiedzi: 37
Wyświetleń: 49615

PostDział: Życie Forum   Wysłany: 2017-01-21, 18:51   Temat: TVN o nieprawidłowym leczeniu bólu - możecie pomóc
Tak, Uwaga jest po Faktach, jakoś o 19.45.
  Temat: TVN o nieprawidłowym leczeniu bólu - możecie pomóc
gabi30

Odpowiedzi: 37
Wyświetleń: 49615

PostDział: Życie Forum   Wysłany: 2017-01-21, 11:10   Temat: Dziś 21 stycznia w programie Uwaga w TVN nasz program .
Kochani, dziś w TVN w programie Uwaga będzie reportaż o leczeniu bólu w Polsce. Miałam zaszczyt brać w nim udział, razem z naszą Panią prezes <3. Wystąpi też dr Jarosz.
  Temat: TVN o nieprawidłowym leczeniu bólu - możecie pomóc
gabi30

Odpowiedzi: 37
Wyświetleń: 49615

PostDział: Życie Forum   Wysłany: 2016-06-10, 19:23   Temat: TVN o nieprawidłowym leczeniu bólu - możecie pomóc
Ja dzięki naszym obu Madziom, mam obecnie odpowiednią opiekę przeciwbólową, a pisałam w swoim wątku, jak traktowano mnie w Poradni Leczenia Bólu, ( pod HD się nie kwalifikuję, za daleko mieszkam od miasta). Pamiętam , jak z bólu gryzłam ściany, w końcu mąż wezwał pogotowie. Przyjechali i...stwierdzili, że nie mają leków przeciwbólowych, mogą mnie ewentualnie zawieźć na SOR do szpitala. Złożyłam skargę na załogę Pogotowia i... została cała załoga ukarana. Nie było moim zamiarem karanie kogokolwiek, ale wpłynięcie na wyposażenie karetki przyjeżdżającej do pacjenta cierpiącego z bólu. Okazało się, że oczywiście karetka była wyposażona w odpowiednie leki, tylko nie wiedzieć czemu mi ich nie podano? Czyżby po zapoznaniu się z kartą wypisową, gdzie jest napisane Rak neuroendokrynny -progresja choroby?
Takie same doświadczenia miałam z moją lekarką POZ, nie chciała wypisywać mi leków opioidowych ( morfiny w ampułkach bo tylko to na mnie działa). Kombinowała z plastrami, które ze względu na brak tkanki tłuszczowej się nie wchłaniały, to samo dotyczyło tabletek Sevredolu. Z powodu masywnych biegunek typowych w gatrinoma leki nie wchłaniały się jak należy i cały czas cierpiałam. Od kiedy jestem na ampułkach s.c. jest o niebo lepiej. Zmieniłam też lekarza POZ, obecna Pani doktor nieba by mi przychyliła. Ale leżąc w szpitalu na endokrynologii, miałam wiele sytuacji, gdzie nie otrzymywałam leków zgodnie z harmonogramem. Pielęgniarki twierdziły, że ampułki dały, tylko komu? Bo nie mnie. Takich kwiatków mogłabym powiadać więcej. Już dziękowałam DSS i Madzi70, ale podziękuję jeszcze raz. Dzięki Wam dziewczyny mam w końcu dobrze ustawione leczenie.
Pozdrawiam Gabi :littlehs:
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group