1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 4
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: VIII Zlot Forumowiczów Fundacji Dum Spiro-Spero
gabi30

Odpowiedzi: 65
Wyświetleń: 40822

PostDział: Życie Forum   Wysłany: 2015-05-03, 21:40   Temat: VIII Zlot Forumowiczów Fundacji Dum Spiro-Spero
Ucałuj Madziu chłopaków, Anielkę a Lampo wygłaszcz od cioteczki. Na wrzesień już się szykuję. Chociaż z moim pechem to różnie może być, ale jestem zła , bo bilety do stolicy udało mi się kupić w wagonie sypialnym tak jak chciałam i muszę k...a zwracać.
A tak już w przyszłym tygodniu jechałabym już do Madzi.
Tęsknię za Wami.
Pozdrawiam i całuję Gabi
  Temat: VIII Zlot Forumowiczów Fundacji Dum Spiro-Spero
gabi30

Odpowiedzi: 65
Wyświetleń: 40822

PostDział: Życie Forum   Wysłany: 2015-04-28, 23:40   Temat: VIII Zlot Forumowiczów Fundacji Dum Spiro-Spero
Z wielką niechęcią i bólem serca muszę odwołać mój wyjazd. Miałam już kupione bilety do Warszawy do Madzi a tu dupa, dziś przyszło pismo z ZUS, że mam z moim Michałem komisję 8 maja na 14.50 w Szczecinie. Jestem jego pełnomocnikiem i opiekunem więc muszę z nim być. Po drugie nawet gdybym chciała wysłać męża, będzie w pracy a starszy syn na szkoleniu w stolicy :evil: . Ja mam zawsze pecha. Dziś z bólem serca zwracałam bilety do Warszawy, ciekawe ile mi potrącą? Kochani, zróbcie koniecznie jeszcze jeden zlot przynajmniej w tym roku. Tak bardzo chcę na nim być, ale ciągle coś wypada. Jestem wściekła, ale chociaż prezent jaki dostałam troszkę osłodził mi wisielczy humor. Na następny zlot choćby się waliło i paliło na pewno pojadę. No chyba,że ...no wiecie co.
Pozdrawiam i przepraszam Madzię i Artura :-( :littlehs:

[ Komentarz dodany przez Moderatora: Madzia70: 2015-04-29, 09:47 ]
:cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
Nie wiemy co i nie chcemy wiedzieć. O! Jedziesz we wrześniu!
  Temat: VIII Zlot Forumowiczów Fundacji Dum Spiro-Spero
gabi30

Odpowiedzi: 65
Wyświetleń: 40822

PostDział: Życie Forum   Wysłany: 2015-03-30, 20:05   Temat: VIII Zlot Forumowiczów Fundacji Dum Spiro-Spero
Jak na złość 7 maja mam podanie analogu, po którym zdycham przez pierwsze kilka dni. Ale najgorszy jest ból tyłka po podaniu, nie wysiedzę tyle godzin w pociągu.
Chyba, że udałoby mi się kupić miejsce leżące? Ale nie chciałabym sprawiać kłopotu swoją osobą pomimo doskonałej opieki Pani dr podczas drogi do Żegiestowa.
Chociaż z drugiej strony bardzo chciałabym być na zlocie, więc może przełożę podanie mojej trucizny na tydzień później. Na razie więc nie odwołuję swojej obecności. Dam znać w odpowiednim terminie jak z samopoczuciem i czy dam radę, nie chciałabym być dla nikogo ciężarem.
Pozdrawiam Gabi
  Temat: VIII Zlot Forumowiczów Fundacji Dum Spiro-Spero
gabi30

Odpowiedzi: 65
Wyświetleń: 40822

PostDział: Życie Forum   Wysłany: 2015-03-20, 17:08   Temat: VIII Zlot Forumowiczów Fundacji Dum Spiro-Spero
Jak mnie Madzia da radę zabrać z Warszawy, to wstępnie się zapowiadam. Chyba, że będę w stanie gorszym niż teraz to z wyprawy nici. Także obecność Gabi na zlocie nie do końca pewna. Bliżej maja zobaczymy jak się sprawy mają. ;)
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group