1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 4
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Rak brodawkowaty tarczycy
gaba

Odpowiedzi: 348
Wyświetleń: 95824

PostDział: Nowotwory tarczycy, głowy i szyi   Wysłany: 2015-06-11, 12:45   Temat: Rak brodawkowaty tarczycy
Ale nie podano ile? Czy tam nie ma jakiegoś 1:200 lub 1: 180? To wstępny test, dodatni wynik może wystąpić przy chorobach autoimmunologicznych (po to się go robi) ale również po niektórych lekach. No to czeka Cię cała kupa badań, bo teraz z szerokiego spektrum możliwości trzeba będzie coś wybrać.
  Temat: Rak brodawkowaty tarczycy
gaba

Odpowiedzi: 348
Wyświetleń: 95824

PostDział: Nowotwory tarczycy, głowy i szyi   Wysłany: 2015-06-01, 20:15   Temat: Rak brodawkowaty tarczycy
Poczytaj o tężyczce, gorąca skóra to jeden z objawów, są i objawy sercowe. Ale pisałam Ci nie diagnozuj się sama bo to za bardzo skomplikowane. Sprawdź lekarzy ze szpitala bielańskiego - ostatecznie to tam jest najlepsza endokrynologia w W-wie. Tyle że przyjęcia w przyszłym roku. Musisz się podowiadywać gdzie przyjmują prywatnie.
  Temat: Rak brodawkowaty tarczycy
gaba

Odpowiedzi: 348
Wyświetleń: 95824

PostDział: Nowotwory tarczycy, głowy i szyi   Wysłany: 2015-06-01, 19:57   Temat: Rak brodawkowaty tarczycy
Jakbyś miała porządną i prawdziwą infekcję bakteryjną to crp byłoby w okolicach 100, do 10 to żaden lekarz nie bierze tego pod uwagę. Bardziej przekonywujące od tego wyniku są opisywane przez Ciebie dolegliwości. Osłabienie, stany podgorączkowe, drętwienie kończyn.

Miałaś usuniętą tarczycę, musisz męczyć endokrynologa, ale dobrego endokrynologa który ma doświadczenie w leczeniu innych zaburzeń hormonalnych nie tylko tarczycy. Pisałam Ci już o możliwości uszkodzenia lub usunięcia przytarczyc. Poczytaj sobie w internecie o tężyczce jawnej i utajonej. Ale nie stawiaj sobie sama diagnozy, to naprawdę bardzo skomplikowane i zapętlone - nie ma prostych zależności typu jak wzrasta wapń to maleje PTH. Daruj sobie inne analizy, pilnuj tylko tego wapnia bo akurat nawet niewielki niedobór (nadmiar też) może dawać duże dolegliwości. I w dodatku te parametry potrafią się zmieniać co kilkanaście minut. Ta diagnostyka jest naprawdę trudna.
  Temat: Rak brodawkowaty tarczycy
gaba

Odpowiedzi: 348
Wyświetleń: 95824

PostDział: Nowotwory tarczycy, głowy i szyi   Wysłany: 2015-04-20, 21:44   Temat: Rak brodawkowaty tarczycy
Nie czytałam całego Twojego tematu (długi),ale zawsze mnie interesują kołatania serca i skoki ciśnienia. Więc sobie myślę tak: miałaś usuniętą tarczycę i radioterapię (?), coś złego mogło stać się z przytarczycami, (były sprawdzane po tym leczeniu?) Poproś lekarza jeżeli będą robili badania krwi o sprawdzenie poziomu wapnia we krwi. To taka rzadko rozpatrywana przyczyna dolegliwości sercowych.
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group