1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 2
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Rak jelita grubego u mojej kochanej żony...
gaba

Odpowiedzi: 252
Wyświetleń: 110659

PostDział: Opieka paliatywna   Wysłany: 2012-03-15, 18:51   Temat: Rak jelita grubego u mojej kochanej żony...
Jesteś facetem, a dla rodzaju męskiego to trudna próba, więc się dobrze zastanów jeżeli nie jesteś zdolny do spełnienia tych warunków to nie rób tego bo jej zaszkodzisz i jeszcze bardziej zepsujesz stosunki.
W momencie jakieś nieprzyjemnej odzywki zapytaj "dlaczego to robisz" i nie pozwól jej wykręcić się sianem, cały czas trzeba drążyć, a dlaczego, a po co, co byś chciała. Ona musi te wszystkie pretensje wykrzyczeć. Teraz uwaga - nie robisz tego żeby się cokolwiek dowiedzieć bo z grubsza wiadomo, nie może pogodzić się z otaczającą rzeczywistością, robisz to dla niej żeby głośno nazwała swoje emocje i zdała sobie z nich sprawę. W trakcie tej "sterowanej awantury" w żaden sposób nie oceniasz tego co mówi, nie wyjaśniasz, nie usprawiedliwiasz, nie krytykujesz. Na końcu jedynym podsumowaniem powinno być "dobrze czasami powiedzieć coś wprost" i nic więcej. Po czymś takim ona powinna na trochę przycichnąć (będzie jej głupio) i przekona się że z ojcem można "podyskutować" i niekoniecznie musi się to skończyć odsądzeniem od czci i wiary.
A tak ogólnie to przecież bardzo ciężka próba dla Was wszystkich, nerwy wszystkich napięte do ostatnich granic. Trzymaj się
  Temat: Rak jelita grubego u mojej kochanej żony...
gaba

Odpowiedzi: 252
Wyświetleń: 110659

PostDział: Opieka paliatywna   Wysłany: 2012-02-15, 21:49   Temat: Rak jelita grubego u mojej kochanej żony...
Forum służy wsparciem zarówno chorym jak i członkom rodzin. Friend zwrócił się o pomoc i radę i to ON decyduje co jest dla niego najbardziej dolegliwe, z czym sobie nie radzi, w jakiej sprawie chciałby porady. Nie narzucajmy mu o czym ma pisać, starajmy się udzielić takiego wsparcia jakiego potrzebuje.
Friend trzymaj się!
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group