1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znaleziono 1 wynik
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: jak to przetrwać? jak wspierać gdy nie ma się siły?
gaba

Odpowiedzi: 10
Wyświetleń: 7486

PostDział: Psychoonkologia / emocje w chorobie nowotworowej   Wysłany: 2011-06-19, 23:50   Temat: jak to przetrwać? jak wspierać gdy nie ma się siły?
Przeczytałam Twój zasadniczy wątek i trochę pozazdrościłam Ci tej niesamowitej energii, przytomności umysłu i konsekwencji. Wykonałaś olbrzymią pracę i to zaprocentuje, możesz z czystym sumieniem powiedzieć sobie "zrobiłam wszystko co możliwe". Teraz nadszedł moment w którym musisz przyjąć do wiadomości że istnieją rzeczy na które nie mamy wpływu i trzeba poddać się temu z godnością. Czujesz się wyczerpana i bezsilna, ale wytrzymasz, nie załamiesz się, bo taki masz charakter, to przebija z Twoich postów. Paradoksalne, ale to że zawaliły Ci się inne sprawy może być "przykrywką" dla Twojego wyglądu. Ja bym porozmawiała o tym z mamą, zamartwiając się o Twoje sprawy będzie mniej myślała o swojej sytuacji, i to na pewno lepszy temat do rozmowy niż omawianie kolejnych wyników. Tak długo jak tylko można daj jej poczucie uczestniczenia w innych aspektach życia oprócz choroby. Cóż mogę Ci jedynie życzyć: Trzymaj się
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group