1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 2
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Torbiel jajnika - stan przedrakowy?
gaba

Odpowiedzi: 15
Wyświetleń: 13519

PostDział: Nowotwory piersi i ginekologiczne   Wysłany: 2011-01-14, 17:45   Temat: Torbiel jajnika - stan przedrakowy?
Musisz zachować czujność, ja miałam torbiel 10 lat temu w lewym sutku po zewnętrznej stronie, a teraz po 10 latach guzek na godz 15. Żaden lekarz nie chce się wypowiadać czy to ta sama zmiana, mówią "historia". A armi pisała że miała "do kontroli za rok", a teraz przerzuty do węzłów. Dodatkowo usg nie jest zbyt dokładne, a mammografia dopiero po 45 roku życia daje dokładniejszy obraz. To powinien się wypowiedzieć lekarz. Ale jak na drodze "ograniczone zaufanie i kontrola" Jaki konkretnie hormon masz przepisany, z racji wieku nie jestem na bieżąco w tych lekach.
  Temat: Torbiel jajnika - stan przedrakowy?
gaba

Odpowiedzi: 15
Wyświetleń: 13519

PostDział: Nowotwory piersi i ginekologiczne   Wysłany: 2011-01-14, 16:53   Temat: Torbiel jajnika - stan przedrakowy?
Też mam świeże wspomnienia z tego "dowcipnego usg" i też trochę zastanawiający wynik, ale chciałam Cię przestrzec, że normalnie kurację hormonalną przeprowadza się po przebadaniu, czy Ty miałaś oznaczone hormony i mammografię? Wiesz miesiąc podwyższonych hormonów nie zaszkodzi, ale jakby to miało trwać dłużej to może rzeczywiście wyciąć, zwłaszcza że z usg to diagnoza jest zawsze przybliżona. To było usg z dopplerem i sprawdzone przepływy? Tak wiesz na zimne dmucham, ale to takie forum i takie mamy skojarzenia. Trzymaj się.
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group