1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 3
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Rak przełyku
gaba

Odpowiedzi: 189
Wyświetleń: 119992

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2021-03-10, 10:14   Temat: Rak przełyku
Nie zawsze to co dokładniejsze jest lepsze, techniką z wyboru do oceny pęcherzyka i dróg żółciowych jest usg i warto teraz zrobić, jeżeli rzeczywiście są złogi lub błoto żółciowe to to jest źródłem bólu. Przypadkowe wczesne wykrycie neo w trzustce (jeżeli się potwierdzi) jest szczęściem w nieszczęściu i ja radziłabym skonsultować to szybko (bo RM z kontrastem może nie być najszybszą i najlepszą metodą diagnostyczną) żeby maksymalnie wykorzystać ten bonus czasowy.
  Temat: Rak przełyku
gaba

Odpowiedzi: 189
Wyświetleń: 119992

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2011-11-21, 23:16   Temat: Rak przełyku
Asiu, bo będzie lepiej, organizm się przystosuje, czy Tata próbował ssania (tak jak pastylki - wtedy trochę inaczej się przełyka) i picia przez słomkę? Pozdrawiam
  Temat: Rak przełyku
gaba

Odpowiedzi: 189
Wyświetleń: 119992

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2011-08-11, 00:08   Temat: Rak przełyku
Niestety Asiu niczym szczególnym się nie wyróżniliście, czekanie na dokumentację po kilka godzin to normalka, awantury pod drzwiami też, blokowanie drzwi też przeżyłam tylko jako osoba mniej zagrożona po prostu współczułam tej osobie jak bardzo musiała być zdesperowana żeby robić coś takiego. Ale zdradzę Ci tajemnicę jak to jest z kartami i co zrobić żeby się znalazły. Jeżeli był robiony ostatni zabieg na oddziale to tam zostaje dokumentacja, w momencie rejestracji jest ta dokumentacja zamawiana, ale sekretarki na oddziałach nie śpieszą się z jej wyjęciem, a osoby zabierające dokumentację nie mają żadnego wykazu czyje karty mają zabrać, zabierają przygotowaną kupkę, jeżeli sekretarka takiej kupki nie uzupełnia na bieżąco to kupka jest zabierana bez niektórych kart. Ja zawsze miałam w pamięci gdzie moje dokumenty powinny być i po pierwszym stwierdzeniu braku dokumentacji jechałam na oddział z pretensjami do sekretarki i po ok 0,5 godz z reguły już u lekarza dokumentacja była. Mam nadzieję że Twojemu tacie pomogą i choć trochę wyjdziecie na prostą. Pozdrawiam
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group