1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 4
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Bóg... wiara... czy lekarze
gaba

Odpowiedzi: 98
Wyświetleń: 29290

PostDział: Hyde Park   Wysłany: 2012-03-19, 08:57   Temat: Bóg... wiara... czy lekarze
Nie, ja tych pojęć nie mylę i bardzo wyraźnie je odgraniczam ale Pan pisząc "wszyscy lekarze jednym głosem" usiłował swoją wiarę przekazać jako naukowo udowodniony fakt.

Na temat wartości ja nie dyskutuję, każdy ma prawo do swoich.

Chyba nie w pełni zrozumiał Pan mój post. Nawiasem mówiąc w kwestiach wiary używam słów Bóg, Jezus, Maryja. Należę jednak do pokolenia w którym nie wszystkim mówi się per "ty" proszę Szanownego Pana
  Temat: Bóg... wiara... czy lekarze
gaba

Odpowiedzi: 98
Wyświetleń: 29290

PostDział: Hyde Park   Wysłany: 2012-03-15, 18:10   Temat: Bóg... wiara... czy lekarze
roman1130 napisał/a:
Wszyscy lekarze na całym świecie jednym głosem twierdzą, że 50% leczenia, to jest nastawienie psychiczne pacjenta, czyli jego wiara w skuteczność terapii, umiejętności i wiedzę lekarza,

Tak właśnie niektórzy próbują tworzyć twierdzenia z mitów lub własnych pragnień. Twierdzenia powinny być udowodnione, to uprzejmie proszę o podanie jakiegoś rzetelnego źródła tego stwierdzenia, wyrażam nadzieję że Pan wie jakie kryteria powinno spełniać rzetelne źródło.
  Temat: Bóg... wiara... czy lekarze
gaba

Odpowiedzi: 98
Wyświetleń: 29290

PostDział: Hyde Park   Wysłany: 2010-12-21, 19:14   Temat: Bóg... wiara... czy lekarze
Piszesz że miałeś (ale chyba niezbyt głębokie) przeżycia związane z onkologią, ale nie rozumiesz nic, tu są ludzie śmiertelnie chorzy, chcesz nas przekonywać, że niewłaściwie do tego podchodzimy, mamy się zmienić, czy może chcesz wymienić poglądy co się czuje jak lekarz mówi "zostało już tylko leczenie paliatywne", może chcesz te odczucia skorygować, przekonać nas do jakiejś zmiany?
Mam dla Ciebie radę: Puknij się w głowę
  Temat: Bóg... wiara... czy lekarze
gaba

Odpowiedzi: 98
Wyświetleń: 29290

PostDział: Hyde Park   Wysłany: 2010-12-21, 18:06   Temat: Bóg... wiara... czy lekarze
"Wiem, ze to kontrowersyjne, ale wkurza mnie jak ktos na forum po udanej operacji mowi: 'Bogu dzieki! Modlilam(em) sie o jej sukces'..."

Napisałeś to co powyżej, a ja jako osoba chora i uczestnik tego forum zapytam: Masz jakiś problem onkologiczny, jaką potrzebę zaspokajasz na tym forum? Czy jesteś jednym z nas? Nawet jeżeli Cię wkurzamy to - NIE CHCEMY TEGO SŁYSZEĆ

Odpowiesz?
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group